Sekmeler ve Veriler

Daha
12 yıl 2 ay önce #103 by SuAmigo
Sekmeler ve Veriler tarafından yaratıldı SuAmigo
Merhaba, Yönetici :)

Bu uygulamayı yeni kullanmaya başladım ve ikinci sekmeye geçerken ilk sekmedeki veriler kaybolmadan bir sınıf içindeki sekmeler arasında nasıl geçiş yapacağımı merak ediyordum, vb. Orijinal verilere dönmek için geri okunu kullanmam gerekiyor. , ancak ikinci sekmeye eklediğim tüm yeni sütunları siliyor ...?

Eminim ilerledikçe daha fazla sorum olacak ve web sitenizdeki forum sayfasını takip etme şeklinizi takdir ediyorum.

SuAmigo

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
12 yıl 2 ay önce #105 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Sekmeler ve Veriler
Merhaba SuAmigo,
Sekmelerin arkasındaki fikir, bizim durumumuzda bir not defteri olan bir kitaptaki sayfalar gibi davranmaktır. Aynı not defterindeki sekmelerde yalnızca öğrenci listesini paylaşmanız farkıyla.
Böylece, ana ekranda/karatahtada çalışmak istediğiniz sınıfı/not defterini ve ardından o not defterinin sekmesini/sayfasını seçersiniz. Her sınıfı, o sınıf için son seçilen sekmede açar.

Genellikle her sekmede farklı dönemler veya diğer kavramlar bulunur, böylece aynı sekmede bin sütuna sahip olmak yerine belirli bir döneme tek tek odaklanabilirsiniz.

Orijinal verilere geri dönmek için geri okunu kullanmak gerekli olmamalıdır, sınıftaki her sekme kendi bilgisini tutar ve o sekmeye dokunulduğunda gösterilmelidir.
Çözerseniz veya başka bir şey varsa lütfen bize bildirin!
Teşekkürler.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: SuAmigo

Daha
12 yıl 2 ay önce #109 by SuAmigo
Yanıtlayan: SuAmigo Konu üzerine Ynt: Sekmeler ve Veriler
Cevabın için teşekkürler.

Sanırım bugün denedikten sonra sormak istediğim soru(lar) yeni sayfalar/sekmeler oluştururken "sayfa 1/sekme 1"deki bilgileri nasıl kaydedebilirim; çünkü dün yeni bir sekme oluşturduktan sonra 1. sayfadaki veriler kaybolacaktı? Bugün ne yaptığımı bilmiyorum ama bilgiler bir şekilde kaydedildi ve hiçbir sayfada herhangi bir bilginin kaybolmasıyla ilgili bir sorun olmadı...

Bir sonraki sorum, Dropbox'ı kullanmam gerekiyor mu, yoksa sınıfım için ihtiyaç duyduğum tüm bilgileri iPad'imde kullanmak için saklayabilir miyim? Şu anda bölgemizin 3. taraf sunucular aracılığıyla bilgi gönderme konusundaki politikasının ne olduğunu bilmiyorum ve resmi konumlarının ne olduğunu öğrenene kadar bu riski almak istemiyorum. İPad'imde her şeyi güvende tutmak istiyorum.

Bilgilendirici ve hızlı yanıtlarınız için tekrar teşekkür ederiz!

Daha
12 yıl 2 ay önce #110 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Sekmeler ve Veriler
Merhaba Suamigo,
Çözdüğüne sevindim... bir şekilde.
Dropbox hakkında, verilerinizi yedeklemenin/içe aktarmanın/dışa aktarmanın uygun bir yoludur. Hiç gerekli değil ve 3. taraf sunucu hakkındaki endişelerinizi anlıyorum.
Dropbox yedeklemesine alternatif olarak, iTunes ile de çalışacak ve yalnızca bilgisayarınızı içerecek tam bir yedekleme yapabilirsiniz.
Teşekkür