Xls sınıfları, sınıf sekmelerine değil kaynaklara giriyor

Daha
9 yıl 8 ay önce - 9 yıl 8 ay önce #4702 by vwsalsa
Herkes bana yardımcı olabilir misiniz?
Ne zaman sınıf listelerini eklemeye çalışsam, kaynaklardaki dosyalara giriyorlar.

BT arkadaşıma gerekli biçimlendirmede XLS'de sınıf listeleri ayarlattım. Bunları e-postamdan Idoceo'ya aktarmaya çalıştığımda, uygulama beni sınıf adlarımı zaten ayarlamış olduğum sayfaya götürüyor, ancak 'dosyayı Idoceo'da kaydet' diyor ve sınıf adını ve ardından 'öğrenciler' veya ' sekmeler ve sütunlar' ama hala bu sınıfları dolduran hiçbir öğrenci yok, bunun yerine dosyalar sadece 'kaynaklarda' ve onları planlayıcım için oluşturduğum sınıf adlarına kopyalayamıyorum.

Neyi yanlış yapıyorum?
Son düzenleme: 9 yıl 8 ay önce tarafından vwsalsa.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
9 yıl 8 ay önce #4703 by bert
Hoşgeldin vwsalsa,
İçe aktardığınız dosyanın aslında bir XLS veya XLSX olduğundan emin olmalısınız.
'Dosyayı kaydet' seçeneğini görürseniz, bunun bir Excel dosyası olmadığı anlamına gelir ve bu nedenle iDoceo onu bir kaynak olarak kaydetmeye çalışır. Dosya adını aynı pencerede göreceksiniz.
Ve işte başka bir tahmin... en son sürümümüz olan iDoceo 3.1'e güncelleme yaptınız mı?
Bu sürümde artık dosyaları biçimlendirmeye gerek yok, bir İçe Aktarma sihirbazı ekledik ve içe aktarma oldukça kolay olmalı!
Hala çözemezsen, bana haber ver

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.