İçe aktarırken güncellemenin ardından uygulama kilitleniyor (çözüldü)

• DrNick
11 yıl 7 ay önce #815 by DrNick
iPad'de yeni sürüme güncellendi. Dropbox'tan her iki yöntemi kullanarak CSV'leri yüklemeyi denedim. Sınıf tahtada görünüyor ancak üzerine tıklamak uygulamanın çökmesine neden oluyor. Yeniden yüklediniz ve aynı sorun - herhangi bir öneriniz var mı?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 7 ay önce #816 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Güncellemeden sonra uygulama çökmesi
Merhaba DrNick
Bunu duyduğuma üzüldüm, bir göz atalım. Bana bu CSV'yi support@idoceo.net adresinden gönderir misiniz?
Talimatlardaki örnek CSV dosyasını denediniz mi? İşe yaradı mı?
Dropbox uygulamasından yalnızca tamamen test edilmiş ve sonunda eskisinin yerini alacak olan Dropbox prosedürünü kullanmalısınız.

Teşekkür

• DrNick
11 yıl 7 ay önce #820 by DrNick
Yanıtlayan: DrNick Konu üzerine Ynt: Güncellemeden sonra uygulama çökmesi
Öğrencilerle ilgili gizli veriler içerdiğinden size tam dosyayı gönderemiyorum, bu yüzden göndermeden önce sütun başlıkları dışındaki verilerin çoğundan kurtulacağımı düşündüm. Değiştirilmiş dosyayı tesadüfen yüklemeye çalıştım ve mükemmel bir şekilde yüklendi. Verilerde, kurtulmam gereken çökmeye neden olan bir şey olabilir mi?

Daha
11 yıl 7 ay önce #821 by bert
Merhaba DrNick
Garip, belki bir kesme işareti veya CSV dosyasında garip bir karakter? Bir Excel dosyasından, sayılardan veya başka bir kaynaktan dışa aktarıyorsanız, UTF8 kodlamasını kullanarak dışa aktarmayı deneyin, her zaman mevcut değildir, ancak denemelisiniz.
Yüzden fazla öğrenci veya sütun içeren büyük bir dosya olabilir mi?

• DrNick
11 yıl 7 ay önce #822 by DrNick
Yanıtlayan: DrNick Konu üzerine Ynt: Güncellemeden sonra uygulama çökmesi
Tamam sanırım sorunu buldum. Öğrenci adları ve veriler listesinin altında başka bilgiler içeren bazı hücreler vardı - bunları yüklemeden önce kaldırırsam sorun olmaz ve her şey mükemmel çalışır. Soruna neden olan veriler gizli olmadığından kontrol edebilmeniz için size uygulamayı kilitleyen bir dosya göndereceğim. Öneriler için teşekkürler.

Daha
11 yıl 7 ay önce #823 by bert
mükemmel, teşekkürler