verileri dışa aktarma sorunu (çözüldü)

Daha
11 yıl 7 ay önce #593 by mrsealenehan
verileri dışa aktarma sorunu (çözüldü) tarafından yaratıldı mrsealenehan
Merhaba,

Yeni başlayan bir öğretmen olduğum ve önümüzdeki pazartesi başlayacağım için idoceo'yu bu yıl kullanmaktan heyecan duyuyorum! İçinde beş öğrenci bulunan bir test sınıfı ve veri içeren bazı sütunlar oluşturdum. Bunu, dropbox'tan bir csv dosyası içe aktararak yaptım (iDoceo ile bağlantılıdır).

Karşılaştığım sorun verileri dışa aktarmak: raporu seçtiğimde raporun içinde yalnızca adlar var. Başka bir format seçtiğimde hangi uygulamayla açmak istediğimi soruyor ve hiçbiri çalışmıyor - dropbox bile.

Verilerimi dropbox'ımda yer alacak şekilde nasıl dışa aktarırım? Sorunun ne olabileceği hakkında bir fikriniz var mı? Teşekkürler.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 7 ay önce #595 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Verileri dışa aktarma sorunu
Merhaba mrsealenehan,
Rapora tıkladığınızda, rapora eklemek istediğiniz sütunları işaretlemeniz gerekir, eğer hiçbirini seçmezseniz, içinde sadece isimler bulunan raporu alabilirsiniz. Bir deneyin ve bunun sizin için işe yarayıp yaramadığını bana bildirin.
Biçimlerin geri kalanı işe yaramalı, lütfen Pdf'yi deneyin ve iBooks ile açın, bu oldukça standart bir kombinasyon ve pdf'nizi ekranda görmelisiniz!
Bazı kullanıcılar bize 'Aç' penceresinde dropbox'ın listenin daha aşağısında olduğunu ve onu görmek için kaydırmanız gerektiğini söyledi. CSV kombinasyonlarından herhangi biriyle deneyin, kapsamlı bir şekilde test edildiler
Ve denenecek son şey... iDoceo ile gelen örnek sınıf hala sizde mi? Eğer öyleyse, dışa aktarmayı deneyebilir misiniz? belki de içe aktarılan verilerle ilgilidir, bu bize biraz bilgi vermeli.
Hâlâ dışa aktaramıyorsanız ve sakıncası yoksa denememiz için bize support@idoceo.net adresinden test CSV dosyasını gönderin.
Bize ulaştığınız için teşekkürler

Daha
11 yıl 7 ay önce #599 by mrsealenehan
Yanıtlayan: mrsealenehan Konu üzerine Ynt: Verileri dışa aktarma sorunu
Bu, diğer insanlar için faydalı olabilir - yaşadığım sorun şimdi çözüldü. "11xy/Ma2" olan sınıf adını "11xy_Ma2" olarak değiştirmeyi denedim ve şimdi başarıyla dışa aktarılıyor. Dışa aktarılan dosya sınıf adını aldığından, eğik çizgi bir hataya neden oluyordu.

Şimdi basit geliyor!!! :-)