girar metin

Daha
11 yıl 7 ay önce #545 by maccervilla
girar metin tarafından yaratıldı maccervilla
Hola Bert, enamorado de la docencia ve la tecnología ve por supuesto del ipad. En üst düzey şefler için en iyi 25 en iyi ipad, karşılaştırmayı bir araya getiriyor. Bu, benim için en uygunudur.
Daha fazla bilgi için özel olarak kullanılabilir. Pienso llevarlo yapılacaklar ve esta marvilla. Además soy secretario del colegio, bana así que o hecho tablolar para mis papeles ve gerçekler ve demás.

Hayır, encontrado respuesta bir esta duda así que si está por ahí, disculpa. Hiçbir sé si se puede girar el texto de las cabeceras de las columnas para que hiçbir kraliçe muy anchas igual que se hace en el excel.

En yakın zamanda, en iyi uygulamalardan ve gerçeklerden yararlanın.

Selamlar.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 7 ay önce #547 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: girar texto
Buenas Maccervilla'yı tardes,

En iyi şey, en iyi tema, en iyi fikir, en iyi fikir, vamos a ver si para la 2.1 ve tenemos listo. Dikey olarak en iyi şekilde değerlendirin. Beni endişelendiren también que las cabeceras dikeyler ocupen demasiado espacio del cuaderno, pero supongo que configurando la altura de la kolona será suficiente.

Özel iPad deneyimiyle ilgili deneyimler, ilgi çekici işlevler, temel işlevler ve işlevler, günlük yaşamda, yeni sürümlerde (v2.0!) una información hayati önem taşımaktadır.

En yeni ve en önemli işlerin başında, en yeni ve en yeni dönemler için en iyi işlerden biri. aprobación para el app store, son bir son dem cudo esté disponible por mas que nos empeñemos en ir deprisa olarak!

Müsaadenizle! selam

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.