Altı günlük döngü, programdaki hazırlık dönemleri?

• Amy
11 yıl 8 ay önce #541 by Amy
Güncellemeleri sevin! Zamanlama özelliğini kullanmayı merak ediyorum, hazırlık dönemlerini görünür hale getirmem gerekiyor.... bu nasıl işe yarayabilir? Her birini sınıf olarak eklemeyi düşündüm ama hantal olurdu. Diğerleri gibi benim de 6 günlük bir rotasyon programım var... Her günün başlangıcına bir etiketle 5 dakikalık bir sınıf ekledim, bu yüzden bu, döngünün gününü bilmek için işe yarar, ancak tüm durumları kapsamayabilir. Teşekkürler!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 8 ay önce #542 by bert
Merhaba Amy,
Yaklaşan bu güncellemede, bir sınıfı haftanın birkaç gününe (başlangıç/bitiş saatlerini paylaşıyorlarsa) kopyalamaya izin vermek için programda yeni araçlara sahip olacaksınız, bu görevi kolaylaştırabilir, hazırlık dönemlerini düşüneceğiz Yine de.

Dönen program hakkında, onu v2.0'da yapılandırabileceksiniz. Quebec'teki bazı kullanıcılar bize 9 günlük rotasyon programları olduğunu açıkladılar ve biz de 2 farklı tarife seçeneği ile başlayarak bunun için genel bir çözüm hazırladık.

Sizin durumunuzda, ayarlarda, örneğin pazartesiden cumartesiye 6 gün eklersiniz ve ardından resimdeki gibi 'Hafta içi yerine sayıları göster' seçeneğini etkinleştirirsiniz.

Ve böyle görünecek

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz! hazırlık dönemleri için daha kolay bir çözüm gelirse haber veririz
Ekler:

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.