idoceo connect'in Google hesabına ihtiyacı var mı?

Daha
1 yıl 8 ay önce #10610 by pauhana658
idoceo connect'in Google hesabına ihtiyacı var mı? tarafından yaratıldı pauhana658
Geçen yıl çevrimiçi bir telafi sınavı vermek için idoceo connect kullandım. İyi çalıştı. Bu yıl aynı testi kullanmaya çalıştım, ancak idoceo şimdi testi yayınlamadan önce bir google hesabı istiyor. Bir şey değişti mi? Özel google hesabımı (bir üniversiteye bağlı değil) kullanabilir miyim yoksa belirli bir üniversiteyle ilişkili bir hesap mı kullanmalıyım? Ve öğrencilerimin şimdi sınava girmek için bir google hesabına ihtiyacı var mı? Bu belirli üniversite, öğrenci hesapları için Google'ı değil Microsoft'u kullandığından, bu, işleri büyük ölçüde karmaşıklaştıracaktır.

Ekler:

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
1 yıl 8 ay önce #10612 by bert
Merhaba pauhana658,
olarak erişmek için bir google hesabına (iDoceo'nun bulut bağlantılarında) ihtiyacınız vardır. öğretmen iDoceo Connect'te
Özel bir hesap yapacak, üniversitenizle herhangi bir bağlantı kurmanıza gerek yok.
Öğrenciler iDoceo Connect'te bir Google veya Microsoft hesabıyla erişebilir. Google hesabınızla herhangi bir ilişkiye ihtiyaç duymaz.
En önemli nokta, bu Google/Microsoft hesabının iDoceo'nuzda, her öğrencinin kişisel bilgi sayfasında, e-posta alanının altında atanmış olmasıdır.

Daha
1 yıl 8 ay önce #10625 by pauhana658
Yanıtlayan: pauhana658 Konu üzerine idoceo connect'in Google hesabına ihtiyacı var mı?
Teşekkürler! Evet, özel google hesabımı kullanabilirim ve öğrencilerin sınava girmek için bir google hesabı girmelerine gerek yoktur. Görünüşe göre, geçmişte bir noktada, idoceo'da google hesabımın bağlantısı kaldırıldı. Onları yeniden bağladım ve her şey tekrar çalıştı. Tekrar teşekkürler!