iMac, MacBook Pro ve iPad Pro arasında senkronizasyon

Daha
3 yıl 3 ay önce - 3 yıl 3 ay önce #9572 by pauhana658
Birkaç yıldır iPad Pro'da idoceo kullanıyorum. Mac için idoceo piyasaya çıktığında hemen indirdim ve verilerimi iPad'den iMac ve MacBook Pro'ma senkronize ettim. Sorun yok.

Son zamanlarda yeni MacBook Pro'yu satın aldım ve verileri iMac'ten MacBook Pro ile senkronize etmeye çalıştım. Olmadı. Yeni MacBook Pro'da bazı sınıflar oluşturdu, ardından tekrar eşitlemeyi denedi. Bu sefer iMac'teki tüm eski sınıflar silinirken, yeni MacBook'ta yeni oluşturulan sınıflar iMac ile senkronize edildi. Aslında iMac'in önünde oturuyordum ve eski sınıfların ortadan kaybolmasını ve yeni sınıfların ortaya çıkmasını izledim.

Daha da kötüsü, iPad verileri, eski ve yeni sınıfların düzensiz bir karışımıdır. Klasörler bozuk ve birçok sınıf klasörlerinin dışında.

Bu noktada ne yapacağımdan emin değilim. Aynı verileri, hem eski sınıfları hem de yeni sınıfları görüntülemek için üç cihaza da ihtiyacım var. Sınıfları (ve düzeni) üç cihaza geri yüklemek için yapabileceğim bir şey var mı?

Üç ekran görüntüsü ekledim. Birincisi düzensiz senkronizasyonu gösteren iPad Pro'dan, ikincisi sadece yeni sınıfları gösteren M1 MacBook Pro'dan ve üçüncüsü eski MacBook Pro'dan (eşzamanlamayı önlemek için wi-fi kapalıyken) eski sınıflarla. tutmak gerekir.
Son düzenleme: 3 yıl 3 ay önce tarafından pauhana658. Sebep: üçüncü ekran görüntüsü eklendi

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
3 yıl 3 ay önce #9573 by bert
Bu pauhana658 için üzgünüm. iCloud hesabınızda yeterli kullanılabilir alan olduğunu onayladınız mı?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.