iDoceo Connect - akran değerlendirme grupları

Daha
4 yıl 7 ay önce #8260 by Brettm
iDoceo Connect - akran değerlendirme grupları tarafından yaratıldı Brettm
Öğrencilerimin fen gruplarında akran değerlendirmesi yapmalarını istiyorum. Şu anki grup kurulumum İngilizce grupları için ve bilim grupları farklı bir grup çocuk.

Onları birden fazla gruba atayabilir miyim veya bunu iDoceo Connect'te ayarlayabilir miyim, böylece gruplarındaki çocukları seçebilir miyim lütfen?

Teşekkürlerim,
Brett

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
4 yıl 7 ay önce #8261 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine iDoceo Connect - akran değerlendirme grupları
Merhaba Brett,
Öğrenci başına yalnızca tek bir grup atayabilirsiniz.
Hazırsanız, 'Gruplar' bölümünde bir akran değerlendirme görevi oluştururken hangi öğrencilerin birbirini değerlendireceğini manuel olarak seçebilirsiniz. Çok öğrenciniz varsa pek kullanışlı değil.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Brettm

Daha
4 yıl 7 ay önce #8262 by Brettm
Yanıtlayan: Brettm Konu üzerine iDoceo Connect - akran değerlendirme grupları
Bart,

Öğrenci seçme yeteneğini gördüm. Ne yazık ki onların 'grubu' dışından bir öğrenci seçemedim.

Bu, sınıf başına bir gruba sahip olma ihtimalinizin daha yüksek olduğu lise için beklediğim gibi. İlkokulda ise tek sınıfla Okuma Grupları, Matematik Grupları, Fen Grupları vs var.

Bir 'sınıf' grubuna ne dersiniz ve bir öğrencinin kime geri bildirim vereceğini manuel olarak seçerim? Mükemmel değil, ancak bir çözüm yaratır.

Teşekkür ederim!

Daha
4 yıl 7 ay önce #8265 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine iDoceo Connect - akran değerlendirme grupları
Evet, tüm sınıf için tek bir grup, öğrencileri tek tek seçmenize izin verir ve 'grup' kısıtlaması uygulanmaz.

Daha
4 yıl 7 ay önce #8266 by Brettm
Yanıtlayan: Brettm Konu üzerine iDoceo Connect - akran değerlendirme grupları
Bart,

Grup özelliğini her gün kullanıyorum ve bu nedenle kendi gruplarınızı oluşturma seçeneğine sahip olmak veya sadece bir seçenek olarak sınıfa sahip olmak harika olurdu.

Teşekkürler!