Öğrenci Raporu Genel Sorular

Daha
5 yıl 7 ay önce #7580 by BayTorres
Öğrenci Raporu Genel Sorular tarafından yaratıldı BayTorres
Herkese merhaba!

Öğrenci Raporu işleviyle ilgili birinin yanıtlayacağını umduğum birkaç sorum var.
  1. Sütun renklerinin Öğrenci Raporu pdf'sine uygulanmasının bir yolu var mı?
  2. Öğrencilere gönderilen pdf dosyasının adının "idoceo_" ile başlamaması için yeniden adlandırmak mümkün müdür?
  3. Tüm Öğrenci Raporlarımı bir kerede göndermek mümkün müdür? Şu anda her öğrenciyi tek tek seçmem gerekiyor.
  4. Hücre notlarını Öğrenci Raporu ile aynı e-posta içinde ayrı dosyalar olarak göndermek veya alternatif olarak onları büyütmek mümkün müdür? Görüntüleri göndermeye çalışıyorum, ancak bunlar yalnızca amacım için uygun olmayan küçük küçük resimler olarak görünüyor.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim, çok takdir ediyorum!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
5 yıl 7 ay önce #7583 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Öğrenci Raporu Genel Sorular
Hoş geldiniz BayTorres,

1.Sütun renklerinin Öğrenci Raporu pdf'sine uygulanmasının bir yolu var mı?

Mevcut sürümde mümkün değil ama düşündüğümüz bir şey

2.Öğrencilere gönderilen pdf dosyasının adı "idoceo_" ile başlamayacak şekilde yeniden adlandırılabilir mi?

Korkarım bu mümkün değil.

3. Tüm Öğrenci Raporlarımı bir kerede göndermek mümkün müdür? Şu anda her öğrenciyi tek tek seçmem gerekiyor.

Dışa aktar > Öğrenci raporu > Gönder üzerine dokunun ve gönderilecek her rapor için Gönder üzerine dokunun. iOS, tüm e-postaların onaylanmasını gerektirir, ancak herhangi bir öğrenciyi manuel olarak seçmeniz gerekmez.

4. Hücre notlarını Öğrenci Raporu ile aynı e-posta içinde ayrı dosyalar olarak göndermek veya alternatif olarak onları büyütmek mümkün müdür? Görüntüleri göndermeye çalışıyorum, ancak bunlar yalnızca amacım için uygun olmayan küçük küçük resimler olarak görünüyor.

E-posta raporu (Dışa Aktar > E-posta raporu), 'Kaynakları dahil et' seçeneğini etkinleştirirseniz, e-postanın sonunda orijinal dosyaları içerecektir.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: BayTorres

Daha
5 yıl 7 ay önce #7642 by BayTorres
Yanıtlayan: BayTorres Konu üzerine Öğrenci Raporu Genel Sorular
Çok teşekkür ederim! Bu sadece ihtiyacım olan şeydi!