Öğrenci Raporu

Daha
6 yıl 2 ay önce - 6 yıl 2 ay önce #7324 by nenuial
Öğrenci Raporu tarafından yaratıldı nenuial
Öğrenci Raporu ile ilgili bir sorum ve bir ricam var.

Önce soru:
Paylaş düğmesini kullanarak Not Defterinde Öğrenci Raporları oluştururken elde ettiğiniz iki metin alanının amacı nedir? Üst "başlık" (?) alanında, ne zamandan beri tam olarak bilmiyorum, geri dönüştürülmüş gibi görünen eski bir Başlığım var, ancak değiştirirsem, oluşturulan Raporlarda herhangi bir etki yok gibi görünüyor.

Talep için:
Ayarlar -> Öğrenci raporu altındayken "Yalnızca ilk sayfada" seçeneğini açarım ve ardından Not Defteri -> Paylaş (ok yukarıya doğru olan simge) altında Öğrenci raporu oluştururum ve "Aç" ı seçerim, ardından başlık resmim sadece ilk sayfada. Her yeni öğrencinin "ilk sayfasında" bekliyordum. Artık ZIP seçeneğini kullanabilir ve ardından her bir pdf'yi ayrı ayrı yazdırabilirim, ancak her yeni öğrencide başlığı olan global dosyaya sahip olmak daha hızlı olurdu. Ayrıca, aynı "sorun" sayfa numaraları için de geçerlidir.
Son düzenleme: 6 yıl 2 ay önce tarafından nenuial.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
6 yıl 2 ay önce #7327 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Öğrenci Raporu
Merhaba Nenuial,

İlk başlık e-postanızın konusu, ikincisi ise gövdesidir.
Öğrenci raporu e-posta ile öğrencilere/velilere gönderilirken her iki alan da dikkate alınacaktır.

'İlk sayfa' sorununu kaydetti

Saygılarımızla
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: nenuial

Daha
6 yıl 2 ay önce #7329 by nenuial
Yanıtlayan: nenuial Konu üzerine Öğrenci Raporu
Bu cevaplar için teşekkürler. E-posta seçeneğini çok nadiren kullanırım.

Yıllar önce girmiş olmam gereken kayıtlı e-posta konusundan kurtulmamın bir yolu var mı? Boş bir konuya sahip e-postalar oluşturmayı denedim, ancak sahip olduğum konuyu kaldırmıyor gibi görünüyor.