Puan anahtarı sorunu

Daha
6 yıl 4 ay önce #7249 by pusu66
Puan anahtarı sorunu tarafından yaratıldı pusu66
Merhaba Bert

Makaleleri değerlendirmek için bir değerlendirme listesi hazırladım.
7 sütunu ve 14 satırı vardır (başlıklar dahil)

Dereceli puanlama anahtarı kullanırken, öğrenciler için not girerken, metnin bir kısmı kayboldu .. esas olarak son dört sütundan. Bazen sadece nokta sayısı kalır ve bazen sadece boş renkli bir hücredir.

Metnimi her hücrede yalnızca bir kelimeyle değiştirirken, değerlendirme listesini düzenlerken yardımcı oluyor gibi görünüyor.
Örneğin, tüm açıklamayı yazmak yerine muhteşem, iyi, tamam, çok, kötü ve orada hiçbir şey yok gibi kelimeler koydum. Daha sonra değerlendirme listesini kaydedip öğrencileri değerlendirmeye başladığımda, ilk satır kategorisini ve ardından sonrakini değerlendirmek için metnimi kullanarak her sütundan seçim yapabilirim.

Kısacası... metin kayboluyor, bu da rubriği kullanmamı neredeyse imkansız hale getiriyor çünkü rubrikte ilgili alana tıklayarak öğrenciyi değerlendirirken 5,4,3,2,1,0 puanlık seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. ancak metin genellikle tam olarak orada değildir... bu menüyü aşağı çekerek yenilemek yardımcı olmaz, ancak yalnızca metnin değiştirilmesine ve birbirinin yoluna girmesine neden olur.

Teknik terimler nedeniyle açıklamakta zorlanıyorum... umarım bana yardımcı olabilirsiniz. :(

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
6 yıl 4 ay önce #7250 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Puan anahtarı sorunu
En son sürüm 4.10 ile çalıştığınızdan emin olun.
Zaten bize birkaç ekran görüntüsü gönderdiyseniz, support@idoceo.net

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.