Favori sütun düzenleyici

Daha
6 yıl 5 ay önce - 6 yıl 5 ay önce #7138 by GSA
Favori sütun düzenleyici tarafından yaratıldı GSA
Merhaba GHQ,

hwk editörü adını verdiğim özel bir editörle favori bir sütun oluşturdum. Favori sütununu yaparken alt başlıkta görünecek tarihi seçtim. Şimdi yeni eklenen herhangi bir yeni sütunun tarihini kaldırmayı tercih ediyorum. Favori sütuna nasıl girebilir ve gelecekteki herhangi bir sütun ekleme için değişikliği nasıl yapabilirim.

Sütun ekle > Favori sütunları ekle > Düzenle > 'bugün' onay kutusunu kaldırın, sonrakilerin tarihi olmaz.

Kişi tüm şablonu bir şekilde nasıl siler?

'Sütun ekle > Favori sütunları ekle > Düzenle' seçeneğini kullanabilir ve artık kullanmak istemediğiniz favori sütunları silebilirsiniz.
Not defterinde, bir başlığa uzun dokunun > Bir sütunu silin veya bir sekmeye uzun dokunun > Sil veya Araçlar (üst çubuk) > Sütunlar üzerine dokunun ve sütunları toplu olarak silin

Gidip şablonu düzenleyebilmem veya silebilmem için erişebileceğim bir yerde kullanılan favori sütunların bir listesi var mı?

Favori sütunlar yalnızca önceden yapılandırılmış sütunlardır. Bunları not defterine eklediğinizde, diğerleri gibi davranırlar. 'Favori sütunlar' konfigürasyonunda yapılacak herhangi bir değişikliğin not defteri üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır.
Son düzenleme: 6 yıl 5 ay önce tarafından bert.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.