Günlük, kayıt ve notlar

Daha
11 yıl 7 ay önce #1274 by dörtlü düzeltme
Günlük, kayıt ve notlar tarafından yaratıldı dörtlü düzeltme
Sevgili iDoceo ekibi,

Uygulamanızı sadece birkaç gündür kullanıyorum ve şu ana kadar çok iyi. Hala yeni şeyler öğreniyorum, ama merak ediyordum:

1 o gün/hafta için tüm girişleri içeren GÜNLÜĞÜ görmenin bir yolu var mı? Ve sadece sınıfa göre değil mi?

2 şu anda hızlı KAYIT üzerinde üç kullanışlı simge, kene, çapraz ve zamanlayıcı var. iDoceo'daki simgeler bankasından başka simgeler ekleyebilir miyim? Yoksa benim mi? (okulumdaki öğrenciler müzik, spor ve drama derslerini kaçırırlar ve hangi derslerin onları sınıftan çıkardığını görmek faydalı olur) son olarak simgenin altındaki hızlı devam kısmına metin ekleyebilir miyim (Örneğin zamanlayıcının altında 10 öğrencinin 10 dakika geç kaldığını söylemek için.)

3 SINIF. Farklı formatlarla uğraştım ve web sitesindeki yardımlardan bazılarına baktım ama istediğimi nasıl yapacağımı bulamıyorum. İdeal olarak, her öğrencinin ne kadar iyi yaptığına/veya bir parça çalışmanın sınıf için ne kadar kolay/zor olduğuna dair bir tür görsel ipucu istiyorum. Örneğin, %75'in üzerindeki tüm notların yeşil(gülen surat...) %50 turuncu... %50'nin altında ise kırmızı veya üzgün surat gibi bir parametre koyabilir miyim.... rengini değiştirebileceğimi biliyorum. satırlar... Ama bu, bir kağıt planlayıcıda notları vurgulamaktan çok daha fazla zaman alıyor, en azından ben alışana kadar.

Sorunlarıma ışık tutabileceğiniz herhangi bir ışık için şimdiden teşekkür ederim.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 7 ay önce #1278 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Re: Günlük, kayıt ve notlar
Hoşgeldin Fourmifix,
Korkarım şu anda istekleriniz için iyi haberler veremiyoruz!
Günlük ve hızlı kayıt hakkında, her iki özellik de bir sonraki güncellememizde mevcut olacak.

Üçüncüsü, notlarla ilgili, aslında metin tabanlı notlara otomatik olarak bir renk atayabilirsiniz... ama sanırım bunlara sayısal notlar için de ihtiyacınız var.

Bir hücreye renk uygulamanın daha kolay ve hızlı bir yolu vardır. Bir hücreye dokunup basılı tuttuğunuzda, bir rengi değiştirme ve ayrıca çift dokunuşla kopyalama/yapıştırma seçeneğine sahip olursunuz. burada detaylı anlatılıyor

Kullanıcılarımızın geri bildirimlerine dayanarak iDoceo'yu düzenli olarak geliştiriyoruz! Eksik bir şey olduğunu düşünüyorsanız, buraya yazmaktan çekinmeyin.

Bize ulaştığınız için teşekkürler

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.