İlkokul Sınıfına Başlarken

Daha
11 yıl 7 ay önce - 11 yıl 7 ay önce #1128 by palamarie
İlkokul Sınıfına Başlarken tarafından yaratıldı palamarie
Merhaba, iPad'imi yeni satın aldım ve bu uygulamaya başlamak için can atıyorum. Sadece bir sınıfa sahip bir ilkokul öğretmeni olarak benim için en iyi kurulum hakkında tavsiyeye ihtiyacım var, ancak konu başına farklı sınıf sınırları/test puanlarının hesaplanması. Bir dersimi konu başına ayrı sınıflar olarak ayarlamak en iyisi mi yoksa oluşturulan her yeni sayfa farklı not sonuçlarıyla puanları hesaplamanıza izin veriyor mu? İdeal olarak, Fen, İngilizce, Matematik için not kitapları oluşturabilmek ve her birini hesaplama yöntemimi değiştirebilmek istiyorum. Bunun mükemmel bir uygulama olduğunu düşünün :)
Son düzenleme: 11 yıl 7 ay önce tarafından palamarie.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 7 ay önce #1131 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: İlkokul Sınıfına Başlarken
Hoşgeldin Paulamarie,

Her sekme kendi hesaplamalarını ve sütunlarını tutabilir, bağımsızdırlar (sadece öğrencileri paylaşırlar) bu yüzden önerdiğiniz gibi en iyi yaklaşım bence tek bir sınıf oluşturmak ve ihtiyacınız olduğu kadar çok sekme eklemek.

Artıları:
- Günlük her sınıf için benzersizdir, bu nedenle tek bir sınıfa sahip olmak tüm bilgileri görmenizi sağlar

- Sanırım tüm gün boyunca bir kez katılım dikkate alınıyor, bu yüzden bunun için ayrı bir sekmeniz olabilir.

- Oturma planı da her sınıf için benzersizdir... İsterseniz bunu yalnızca bir kez yapmanız yeterlidir! (konu/sınıf başına birden fazla oturma planına ihtiyacınız varsa bu bir sorun olabilir)

- Her öğrencide, tüm konularınızdan aynı anda farklı sekmelerdeki sütunları eklemenizi sağlayacak güzel bir özet seçeneği vardır.

Eksileri:
- Gerçekten hiçbirini düşünemiyorum... muhtemelen program seni hep aynı sınıfa yönlendirecek...

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Daha fazla soru ortaya çıkarsa lütfen bize bildirin.

Daha
11 yıl 7 ay önce #1133 by palamarie
Yanıtlayan: palamarie Konu üzerine Ynt: İlkokul Sınıfına Başlarken
Bu kadar hızlı ve kapsamlı bir yanıt için teşekkür ederiz. :)