Tatil eklemeyi unuttum ve şimdi 2 haftalık döngü yanlış

Daha
4 yıl 5 ay önce #8351 by Bob Huskins
Merhaba,
Hem öğretmede hem de Idoceo'da yeniyim (çifte zavallı!). İki haftalık bir kalıpla (WK1 sonra WK2 ve WK1'e geri dönüş vb.) bir zaman çizelgesi işletiyorum ve sınıflarıma atfedilen ders planlarıyla (günlük aracılığıyla yapılan) mevcut akademik yıl için planlayıcımı oluşturdum. Cadılar Bayramı tatillerimizi eklemeyi unuttum (28 Ekim - 1 Kasım); Tüm takvimi bir hafta ileri alacaklarını düşünerek bugün bu tatilleri ekledim, ancak o haftanın üzerine başka bir değişiklik yapmadan sadece o haftanın üzerine yazmışlar.
İdeal olarak, tüm takvimi bir hafta ileri kaydırabilmeyi/çarpabilmeyi istiyorum, böylece Idoceo programımın sıraları okullarla iki haftalık düzende tekrar aynı olur.

Mümkün mü?
Herhangi bir yardım çok takdir edilmektedir!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
4 yıl 5 ay önce #8352 by Bob Huskins
Yanıtlayan: Bob Huskins Konu üzerine Tatil eklemeyi unuttum ve şimdi 2 haftalık döngü yanlış
Her sınıf için günlük verilerini dışa aktardım ve yeni hafta düzenlerini tekrar programa kopyaladım. Bunu yaparak, Mart 2020'de aynı soruna neden olabilecek başka bir tatili kaçırdığımı da fark ettim - kendime not: daha dikkatli ol ve ilk seferinde doğru yap!

Aşağıda başka bir gönderi okuyun ve çözüm olarak aradığım şeyin mevcut Idoceo yazılımının bir parçası olmadığını fark ettim.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.