çoklu programlar ve referans zaman çizelgeleri

Daha
5 yıl 4 ay önce #7852 by Stewart
çoklu programlar ve referans zaman çizelgeleri tarafından yaratıldı Stewart
Merhaba. Programı ve bağlantılı planlayıcıyı seviyorum, planlamayı çok daha kolay hale getiriyor. Referans zaman çizelgelerimi zaman yönetimime yardımcı olan zil zamanlarına karşılık gelecek şekilde seçtim. Ancak, aralarında geçiş yapmak için birden fazla programa sahip olmanın mümkün olup olmayacağını merak ediyorum (bu uygulamadaki oturma planlarında olduğu gibi).

Başöğretmenimin zaman çizelgesini/programını yükleyebilmek/girebilmek gerçekten yararlı olurdu, böylece ihtiyacım olursa, ilk önce okul sistemine giriş yapmadan bir çocuğu nereye göndereceğimi tam olarak bilebilirim. Benzer şekilde, okul saatleri dışındaki taahhütler için ayrı bir programa (örneğin bir çalışma programı ve kişisel program) sahip olmak faydalı olacaktır. Dönem adlarını nasıl özelleştirebileceğinizi seviyorum ve okul öncesi (sabahları), öğleden sonraları, akşamları ve geceleri için ayrılmış bir planlayıcı da faydalı olabilir.

Programa olduğu gibi kişisel taahhütler ve/veya planlanmış planlama oturumları ekleyebileceğimi biliyorum. Ayrıca, yazılımın ne kadar yakınlaştırdığımı hatırladığını da not ediyorum, böylece sevdiğim tüm referans zaman çizelgelerini yerleştirebilir ve ardından istediğim boyutu seçip tüm gün boyunca yukarı veya aşağı kaydırabilirim. Ancak program sekmesine tıkladığımda günün başlangıcına geri dönüyor. İdeal olarak, zamanlayıcıyı açtığımda yalnızca okul gününün görünür olmasını istiyorum (9:00 - 3:28), ancak oradan yukarı (okuldan önce) veya aşağı (okuldan sonra) kaydırma seçeneğiyle. Geçici bir çözüm olarak, taahhütler açısından eklemek istediğim her şeyi ekledim, ancak yalnızca 9am ve 3:28pm arasındaki zamanları görünecek şekilde seçtim. Açıkçası, takvime eklediğim diğer her şeyi görmek için ayarlara gidip sabah erken referans zaman çizelgesi ve gece geç referans zaman çizelgesi ekliyorum. ('olaylar' elbette hariç, her zaman görünür oldukları için çok kullanışlıdır).

ps Uygulamayı daha yeni indirdim ama ne kadar ayrıntılı ve sezgisel olduğuna şaşırdım. Bu uygulamaya ne kadar çok şey girdiği olağanüstü ve öğreticiler ve 'kılavuz' çok faydalı. Böyle harika bir uygulama tasarladığınız için tebrikler!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
5 yıl 4 ay önce #7853 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine çoklu programlar ve referans zaman çizelgeleri
Geri bildirim için teşekkürler,
Bu, düşündüğümüz bir şey ama biraz karmaşık bir ekleme ve programın konfigürasyonunu mümkün olduğunca basit tutmak istiyoruz. Bazı kullanıcılar ilk yapılandırmada sorun yaşıyor ve biz bu süreci kolaylaştırmaya çalışıyoruz.
Yine de aklımızda var, başka bir şey kaçırırsanız, göndermekten çekinmeyin.

Saygılarımızla,

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.