Programı/Planlayıcıyı Birincil Zaman Çizelgesi için Uyarlama

Daha
7 yıl 10 ay önce #6311 by BayanW
Programı ve planlayıcıyı birincil sınıf zaman çizelgesine uyacak şekilde uyarlamanın bir yolu var mı? Sadece bir dersim var ve konuları öğretiyorum, bu yüzden planlayıcıya sınıflar yerine konular eklemek istiyorum.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Nardley

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
7 yıl 10 ay önce #6312 by bert
Konuyu belirtmek için programdaki Konum metnini kullanmalısınız. Bu Konum/Konu, planlayıcıda da gösterilecektir.

Diğer alternatif, her konu için bir tane olmak üzere tek sınıfınızı çoğaltmayı içerir. Bu, yalnızca asıl endişeniz planlayıcıysa yararlıdır, ancak veriler farklı sınıflara bölündüğünden kapsamlı not defteri raporları oluşturmakta sorun yaşarsınız.
Ekler:
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: BayanW, Nardley

Daha
7 yıl 10 ay önce #6313 by BayanW
Teşekkürler Bert! Bunu deneyeceğim. Harika bir hafta sonu geçirin!

Daha
4 yıl 10 ay önce #8132 by Nardley
Merhaba, sınıfları çoğaltmaya veya birden çok sekme kullanmaya karar vermeye çalışıyorum. Sınıfları çoğaltmanın kapsamlı not defteri raporları oluşturmayı zorlaştıracağından bahsettiniz. 2019'da hala böyle mi?
Güncelleme için teşekkürler.

Daha
4 yıl 10 ay önce - 4 yıl 10 ay önce #8133 by bert
Merhaba Nardley,
iDoceo'nun mevcut sürümünde, öğrencinin kişisel sayfası > Özet Görünümü'nden aynı öğrenci için birden fazla konuyu kolayca görebilirsiniz.
Böyle görünecek. Alt çubuk, bir konudan/sınıftan diğerine geçmenize izin verecektir.

Raporlarla ilgili olarak, hala rapor başına tek bir sınıfa/konuya odaklanırlar, ancak diğer konulardan/sınıflardan gelen sütunları tek bir sınıfta birleştirebilirsiniz. Bu, tüm konuları tek bir raporda içeren tek bir rapor oluşturmaya izin verir.
Bu, yalnızca burada çok sayıda sütundan bahsetmiyorsak faydalı olacaktır.
İşte farklı sınıflardan verilerin nasıl birleştirileceğine dair kısa bir video

Ekler:
Son düzenleme: 4 yıl 10 ay önce tarafından bert.

Daha
4 yıl 10 ay önce #8134 by Nardley
Harika, bu yüzden konular işe yarayacağı için "sınıflar" oluşturmak gibi görünüyor :-) Teşekkür ederim.

Daha
4 yıl 10 ay önce #8138 by Nardley
Derslerimi ayarlamayı bitirdim ve öğrencilerin kişisel sayfası / özet görünümü aracılığıyla öğrencinin farklı sınıflardaki ilerlemesini gözden geçirmeyi seviyorum. Özet sayfalarındaki veriler yazdırılabilseydi harika olurdu!!!

Daha
4 yıl 10 ay önce #8139 by bert
Merhaba Nardley,
Not defteri görünümü > Dışa Aktar > Öğrenci raporundan yazdırılabilir.
'Not defteri grafiği' seçeneğini etkinleştirdiğinizden emin olun.
Daha önce de belirtildiği gibi, bu mevcut sınıfa odaklanmıştır ancak gelecekte bunu geliştirmeyi planlıyoruz.