Yıl içinde zaman çizelgesi değişikliği

Daha
9 yıl 4 ay önce - 9 yıl 4 ay önce #5186 by Emilie
Yıl içinde zaman çizelgesi değişikliği tarafından yaratıldı Emilie
Merhaba!

Ocak ayında programımda bazı değişiklikler olacak ve bazı dersler (aynı sınıf olsalar da) yer değiştirecek. Bazı oturumları zaten doldurdum ve onları kaybetmemeyi tercih ederim. Onları karıştırdığımda bu derslerin içeriğini korumanın bir yolu var mı?

teşekkür ederim

Emilie
Son düzenleme: 9 yıl 4 ay önce tarafından Emilie.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
9 yıl 4 ay önce #5196 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Yıl içinde zaman çizelgesi değişikliği
Merhaba Emilie,
Takvimi, önceki tarihleri ​​(ve içeriğini) olduğu gibi korurken, Ocak ayından itibaren bu değişiklikleri yansıtacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Takvim görünümünden Ocak ayının ilk haftasını seçin; Otomatik kopyalama yalnızca bu tarihleri ​​etkiler.

Zaten Ocak ayında gerçek dersler veya dosyalar eklediğinizi söylüyorsanız, bana bildirin. Süreç biraz daha zor...

Daha
6 yıl 4 ay önce #7180 by neet
Yanıtlayan: neet Konu üzerine Yıl içinde zaman çizelgesi değişikliği
Merhaba,
Tam olarak bu sorunu yaşadığım için bu soruya eklemem gerektiğini düşündüm. Yarıyıldan sonra zaman çizelgemde birkaç değişiklik var ve tüm akademik yıl için ders ayrıntılarını ve planlamayı (ve ekli kaynakları) zaten doldurdum. (Örneğin, iki haftada bir sekiz kez dersim var ama derslerinden birinin saati ve günü değişti). Bilgileri sağlam tutarken taşınan sınıfların zamanını değiştirmemin bir yolu var mı?
Şimdiden teşekkürler

Daha
6 yıl 4 ay önce #7212 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Yıl içinde zaman çizelgesi değişikliği
merhaba neet,
Mevcut sürümde yapılabilir, ancak birkaç ekstra uzun soluklu adım gerektirir. Bir sonraki büyük güncellememizde bunu iyileştirmeye çalışacağız

Daha
6 yıl 4 ay önce #7215 by neet
Yanıtlayan: neet Konu üzerine Yıl içinde zaman çizelgesi değişikliği
Teşekkürler, kukla bir sınıf oluşturarak, kaynakları kopyalayarak, zaman çizelgesini değiştirerek ve ardından kaynakları geri kopyalayarak yapmanın bir yolunu buldum. Çok şükür çok uzun sürmedi!