Dudas ve Sugerencia

Daha
11 yıl 7 ay önce #1013 by Oscareducamüzik
Dudas ve Sugerencia tarafından yaratıldı Oscareducamüzik
Hola, benim kimliğim ve endişelerim.

1. O, beni en la columna de la clase pero no lo consigo olarak gördü. Her şeyin en iyisine sahip olmak, en farklı sütunlara sahip olmak, farklı olmak üzere, farklı metinler ve sayılarla ilgili editörler ve metinler, sayısal veriler, gözden geçirmeler ve değerlendirmeler. Bana gustaría me pudieran ayudar.

2. Soya profesor de música y me gustaría preguntar la opción de añadir ikonos müzikaller como nitas, flautas....

En iyi uygulama, en mi merkezi ya da canlandırmada 6 profesör para trabajar con esta aplicación tan útil, practica y nivedosa.

Saygılarımla.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 7 ay önce #1015 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Dudas y Sugerencia
Bienvenido Oscar'ı,
1- Puedes enviarme un pantallazo de la configuración de los cálculos? (Cuando están las flechas y los porcentajes en pantalla), le echo un vistazo y te comento enseguida.

2- Tenemos, müzik öğretmenleri için normaldir!
Ön seçim için hazırlıklar, herramienta para elegir los ikonos con los que quieres trabajar ve hacer bir ön seçim para el cuaderno. Artık gerçekleşmiş durumda. Harika bir fikir.
En son ses için en iyi seçenek nedir? Creo que puede ser bastante útil, especialmente para los profesores de música

Teşekkürler.

Daha
11 yıl 7 ay önce #1016 by Oscareducamüzik
Yanıtlayan: Oscareducamüzik Konu üzerine Ynt: Dudas y Sugerencia
Aqui te lo mando.

Daha
11 yıl 7 ay önce #1017 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Dudas y Sugerencia
Bir destek@idoceo.net ile ilgili sorunlar, ek olarak, enviarla bir destek@idoceo.net