Bir sonraki sürümümüz 2.1

Daha
11 yıl 7 ay önce - 11 yıl 4 ay önce #701 by bert
Bir sonraki sürümümüz 2.1 tarafından yaratıldı bert
Her zamanki gibi, 2.0 çıktığında bir sonraki sürümde zaten çalışıyoruz, lütfen bir sonraki sürüm için önerilerinizi veya fikirlerinizi buraya gönderin
Son düzenleme: 11 yıl 4 ay önce tarafından bert. Sebep: Bir sonraki sürümümüz 2.5 olarak adlandırılacak
Konu kilitlenmiştir.
  • Allison
11 yıl 7 ay önce #764 by Allison
Yanıtlayan: Allison Konu üzerine Ynt: Bir sonraki sürümümüz 2.1
Veri toplama için basit bir şey eklerseniz çok sevinirim. Evet veya hayır sorusunun doğru cevabı gibi bir şey gibi.

Ayrıca yoklama oturma tahtasından özel eğitim yaşam becerileri öğrencilerimin yoklama alması biraz karışık. Resimlerle daha fazla erişilebilir olsaydı çok sevinirim (yani: resme tıklarsınız ve otomatik olarak bir çek, x ve geç gelir).

Belki planlayıcı ile otomatik konu, amaç, şimdi yap, ilerleme, uygulama, değerlendirme gibi bir ders planı özelliği ekleyin.

Bunun dışında harika bir uygulama!
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 7 ay önce #767 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Bir sonraki sürümümüz 2.1
Selam Allison
Peki bunun hakkında düşün! Evet/hayır fikrini beğendim, bu biraz yoklama kontrolüne benziyor ama onu geliştirmeye çalışacağız.
Oturma planı katılım modunu denediniz mi? Açıklanır ayrıntılı olarak burada
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler!
Konu kilitlenmiştir.
  • Neil
11 yıl 7 ay önce #836 by Neil
Yanıtlayan: Neil Konu üzerine Ynt: Bir sonraki sürümümüz 2.1
Merhaba Bert, bu uygulama daha iyi ve daha iyi olmaya devam ediyor. İş arkadaşlarıma tavsiye ettim, harika olduğunu düşünüyorlar.

İşte birkaç öneri:

1. Burada, Avustralya'da bizler için, aa/gg yerine gg/aa veya gg mmm katılım tarih formatına sahip olmak için bir seçenek eklemek mümkün müdür?

Ör. 07/09 veya 07 Eylül

2. Bir ders planlayıcısı (bu daha önce önerilmiş olabilir)

3. Sütun varsayılan özelliklerini özelleştirme seçeneği. Böylece yeni bir sütun eklediğinizde, bunun özel nitelikleriniz olacaktır, örneğin renk, genişlik vb. Katılım için yeni bir sütun eklerken bunu faydalı bulurum.

Yaptığınız harika çalışmaya devam edin !!!
Neil ;)
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 7 ay önce #837 by bert
Tekrar hoşgeldin Nil,
Beğendiğine sevindim!

Önerileriniz hakkında:
1-(tarih) Zaten yapabilirsiniz! Burada ayrıntılı olarak açıklayan makale . İngiltere'deki kullanıcılarımız da aynı sorunu yaşadı.

2-(planlayıcı) Evet, zaten üzerinde çalışıyoruz, bana bir ekran görüntüsü veya tarama (veya herhangi bir şey) göndermenin sakıncası yoksa, planlayıcılarında ne beklediklerini bilmek için kullanıcılarımızdan bazı görüntüler topluyoruz. !) Şimdi ne kullanıyorsanız çok yardımcı olacaktır.

3-(yeni sütun) Kesinlikle, bu kadar çok seçenek varken yeni sütunlar oluşturmak biraz sıkıcı. Yine de, varsayılan olarak etkin olduğunu düşündüğüm bir seçeneğiniz var (Sistem ayarları/iDoceo'da kontrol edin), özelliklerin son oluşturulan sütundan devralınması hakkında bir şeyler söylüyor, ancak yine de iyileştireceğiz. İşte bu seçeneklerin açıklaması

Teşekkür
Konu kilitlenmiştir.
  • Jason
11 yıl 7 ay önce #840 by Jason
Yanıtlayan: Jason Konu üzerine Ynt: Bir sonraki sürümümüz 2.1
Uygulamayı yeni kullanmaya başladım ve gerçekten beğendim.

Benim için en büyük şeylerden biri, dropbox'ı KULLANMAMAK, bunun yerine iTunes veya sınıfları güncellemek için doğrudan içe aktarma yeteneği olacaktır. Biz (okul yönetim kurulumuz), gizlilik sorunları nedeniyle öğrenci bilgileriyle birlikte dropbox hizmetini kullanmamıza izin verilmemektedir.

Teşekkür
Konu kilitlenmiştir.
  • Jason
11 yıl 7 ay önce #841 by Jason
Yanıtlayan: Jason Konu üzerine Ynt: Bir sonraki sürümümüz 2.1
Ah az daha unutuyordum. Yalnızca belirli bir sütun için katılımı dışa aktarmanın ve e-postayla göndermenin bir yolu. Bu, her dönem için ofise katılım sağlamak için iDoceo'yu kullanmamı ve kağıttan uzaklaşmamı sağlayacaktı.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 7 ay önce #846 by bert
Merhaba Jason,
Dropbox'ı sınıfları güncellemek için kullanma hakkında alternatif yöntemler vardır, yönetmeniz gereken tek şey CSV'yi iPad'inize (belki bir USB sabit disk benzeri uygulama içine?) o uygulamada, iDoceo mevcut apps dosya bir CSV olduğu sürece.

Dosyaları kabul eden hemen hemen her uygulamadan bilgi kabul etmek için içe aktarma işlevini geliştirdik, ancak rahatlığımız için Dropbox'a başvurmaya devam ediyoruz!
Belki nazik bir kullanıcı bunu destekleyen bir uygulama hakkında daha fazla bilgi sağlayabilir, araştırıp size haber vereceğim.

Katılım raporu hakkında, gerçekten yapabilirsiniz. Tek bir dokunuş özelliği değil ama zor da değil. Raporu (uzman modu) kullanmanız ve ardından iBooks'tan e-posta ile göndermeniz gerekir. Burada açıklanan ayrıntıları aldınız
Tek bir sütunla küçük bir örnek oluşturdum, bir göz atın, istediğiniz kadar ekleyebilirsiniz. Bunun yardımcı olacağını düşünüyorum, yine de katılım raporlarını iyileştireceğiz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler!

Dosya eklentisi:

Dosya adı: katılım.pdf
Dosya Boyutu:35 KB
Ekler:
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 7 ay önce #900 by gece
Yanıtlayan: gece Konu üzerine Ynt: Bir sonraki sürümümüz 2.1
İyi günler, mutluluklar, her gün yeni bir deneyim yaşatır.

Quelques pişmanlık duyuyor:

1) dans les données des élèves, en büyük imkansızı seçen ve değiştiren menü SİSTEMİ 'nin en iyi şekilde korunmasını sağlar. . Cette fonction ne semble erişilebilir que dans les données kişiselleştirilebilir şeyler pour les élèves.

2) en iyi günler, en iyi bilgiler için kesin bilgiler. Pourquoi ne pahasına tasavvur eden de tamirci , modifikasyonlar de données sur une classe quand c'est nécessaire ?

3) toujours dans les données élèves, il est dommage de ne pouvoir organizatörü l'ordre d'apparition des case à remplir par un basit glisser/monter inenre.

Encore merci de vos çabaları. Encore fait le tour des olasılıkları en fazla başvuru için bir artı artı encore.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 7 ay önce #901 by bert
salut Niteo,
Nous allons deneme yazarı d'améliorer soruları!
2 , en iyi şampiyonlar için farklı kategoriler, chaque classe, et ayant des champs communs ve des champs tekil sera une konfigürasyon kompleksi! Her şey yolunda, her şey yolunda.
sağol
Konu kilitlenmiştir.