Dropbox klasörümde bir CSV dosyası oluşturma

Daha
11 yıl 8 ay önce #479 by kuruş
Dropbox klasörümde bir CSV dosyası oluşturma tarafından yaratıldı kuruş
Dropbox'taki iDodeo uygulamamda NASIL bir CSV dosyası oluştururum? : Emin:
(adım adım talimatlar harika olur lütfen!!)

Talimatları okudum ve takip ettim, ancak bunları iPad'imden içe aktarmaya çalıştığımda "iDoceo'nuzun Dropbox klasöründe CSV dosyası yok" mesajı çıkıyor. : Kızgın:

Onları kaydedebilmek ve ardından dizüstü bilgisayarımda Excel'de açabilmek istiyorum. :)

Teşekkürler! :)

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 8 ay önce #480 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Dropbox klasörümde CSV dosyası oluşturma
Merhaba kuruş!
Adım adım cevap vermek üzereydim, ancak son cümlenize takıldım, şimdi verilerinizi iDoceo'dan almak mı (dışa aktarmak) yoksa iDoceo'ya almak mı (içe aktarmak) istediğinizden emin değilim.
Verilerinizi nasıl çıkaracağınızı açıklayacağım, aksi takdirde ihtiyacınız olursa lütfen beni düzeltin.

Doğru anladıysam, Excel'de açabilmek için verilerinizi CSV olarak kaydetmek istiyorsunuz.

- Öncelikle, dışa aktarmak istediğiniz not defteri sayfanızın ekranda olması gerekir.
- Ardından, burada gösterilen dışa aktar (veya işlem düğmesine) dokunun

- Şimdi olası dosya biçimlerinin bir listesini görmelisiniz, özellikle Excel için olduğu için XLS'yi seçmelisiniz. XLS ile ilgili sorun yaşıyorsanız, hangisinin size uygun olduğunu görmek için farklı CSV'lerden birini seçin.

- Bir sonraki adım, dosyayı işleyecek uygulamayı seçmektir, burada Dropbox'ın kullanılabilir olması gerekir, üzerine dokunun ve ardından Dropbox uygulaması açılır ve dosyanın nereye kaydedilmesini istediğinizi sorar.

İşte bu kadar, Dropbox hesabınızda güzel bir XLS dosyanız olmalı ve onu dizüstü bilgisayarınızda açabilmelisiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz, daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa bize bildirin!

Daha
11 yıl 8 ay önce #485 by kuruş
Yanıtlayan: kuruş Konu üzerine Ynt: Dropbox klasörümde CSV dosyası oluşturma
Adım adım için teşekkürler Bert! :)

Doğru olanı seçtin! :çok komik:

Ancak.... :ohmy:

"Aç..." açılır menüsüne gelince, oradaki tek şey "Sayılar".

Dropbox'ın dahil edilmesini nasıl sağlayabilirim? : Emin:

Anlayışınız için teşekkürler... ve sabrınız!

Daha
11 yıl 8 ay önce #486 by bert
merhaba kuruş,
Dropbox'ın son güncellemesiyle CSV desteğini 'düşürdüler', sanırım bu bir hata ve yakında çözecekler.
The apps dışa aktardığınızda gösterilen liste sistem tarafından otomatik olarak doldurulur. apps iPad'inize, verilen her formatı destekleyen bir şekilde yüklendi, bunun üzerinde hiçbir kontrolümüz yok...
XLS formatı ile test ettim ve en son Dropbox 'hala' idare ediyor (önizleme yapamıyor ama Excel'de çalışacak), XLS ile denediniz mi?

Daha
11 yıl 8 ay önce #489 by bert
kuruş,
Dropbox'taki insanlarla iletişime geçtim ve neredeyse anında cevap verecek kadar kibarlar. Bildirilen herhangi bir hata olmadığını ve Dropbox'ın mevcut listede olması gerektiğini onayladılar. apps CSV dosyası için

Bana Dropbox'ı kaldırmamı/yeniden yüklememi söylediler ... ve bu işe yaradı, umarım yardımcı olur!