Mac için iDoceo 7 için beta testleri yakında başlıyor! (Yalnızca Beta test kullanıcıları için)

Daha
3 yıl 8 ay önce - 3 yıl 8 ay önce #8867 by bert
Hepinize günaydın,

Aylarca süren yorulmadan çalışmanın ardından bugün iDoceo 7'nin Mac sürümü için beta testine başlıyoruz.

Bu sürüm, iPad sürümünün beta test kullanıcıları için mevcuttur. Test için çok sınırlı sayıda slotumuz var!

Mac'te Testflight olmadığından, size uygulamayı göndermeden önce sizi kaydedebilmemiz için bize Mac'inizin UUID'sini göndermeniz gerekir. Burada açıklanan adımları göreceksiniz:
www.imore.com/find-mac-udid-mac-app-store-beta-testing
ve lütfen daha sonra @ idoceo.net'i desteklemek için bu kodu bize gönderin

Verileri iPad / Mac arasında senkronize etmek istiyorsanız, iPad için iDoceo'nun 7. sürümünün yüklü olması gerekir.

Mac OS Catalina 10.15.x'in kurulu olması gerekir

Varsayılan olarak, bu senkronizasyonu Seçenekler> Bulut bağlantılarında (her iki cihazda) etkinleştirmediğiniz sürece iDoceo tamamen çevrimdışı bir uygulamadır.

iCloud hesabınız, senkronize etmek istediğiniz cihazlarda aynı olmalıdır.

Beta sürümü yaklaşık bir ay sürecek ve resmi uygulamayı herhangi bir veri kaybı yaşamadan hazır olur olmaz App Store'a yükleyebilirsiniz.
Son düzenleme: 3 yıl 8 ay önce tarafından bert.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
3 yıl 8 ay önce #8868 by ClaireDeg
Bonjour

Je serai ravie de faire partileri des beta testörleri, Mac'i ve iPad'i doldurun. Yorum yap ?
J'utilise déjà Testflight, l'iPad'den bağımsız bir uygulama dökün.

Mersi !
Claire
Konu kilitlenmiştir.
Daha
3 yıl 8 ay önce #8870 by bert
Yardımların için teşekkür ederim!
Ezici bir karşılama oldu! Tüm isteklerinizi topluyoruz ve yarın / yarından sonra bağlantıları göndermeye başlayacağız.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
3 yıl 8 ay önce #8871 by bert
@ClaireDeg Vous recevrez mardi une davetiyesi à katılımcı aux testleri bêta. Merci de oy yardımcısı
Konu kilitlenmiştir.
Daha
3 yıl 8 ay önce #8872 by Axelph
Mükemmel! Bir süredir bunu bekliyorum. Bunları beta testi yapmayı çok isterim apps. Nasıl uygularım?
Konu kilitlenmiştir.
Daha
3 yıl 8 ay önce #8873 by bert
Teşekkürler Axelph. Fırsatınız olduğunda bize uygulamadan bir e-posta gönderin, yardım > Destek ve Öneriler'e dokunun. Hala biraz zaman alabilir!
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Axelph
Konu kilitlenmiştir.
Daha
3 yıl 8 ay önce #8874 by timm4130
Bu harika bir haber!
iDoceo'da nispeten yeniyim ama sanırım çok çabuk anladım ve şimdi aşığım ve onu geliştirmeye ve geliştirmeye yardım etmekten zevk duyarım.
Bu yüzden beta test kullanıcısı olarak da başvurmayı çok isterim. Mümkün mü?
Konu kilitlenmiştir.
Daha
3 yıl 8 ay önce #8875 by Axelph
Tamamlandı! Teşekkürler. Ne kadar süreceği konusunda endişelenmeyin.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
3 yıl 8 ay önce #8883 by savaş değil barış
Konu kilitlenmiştir.
Daha
3 yıl 8 ay önce #8884 by ClaireDeg
Bonjour Bert, rien reçu, normal mi?
Claire
Konu kilitlenmiştir.