Classroom Teammates 1.4/1.5 artık App Store'da mevcut

Daha
4 yıl 1 ay önce #8485 by bert
iOS13 için küçük hata düzeltmeleri ve iDoceo ile geliştirilmiş entegrasyon, sınıfları, grupları ve noktaları sürükleyip bırakarak paylaşan bir sürüm.
Özelliklerini düzenlemek için öğrenciler arasında iyileştirilmiş gezinme.

İşte iDoceo ile grupları ve noktaları paylaşma hakkında kısa bir video

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
3 yıl 5 ay önce - 3 yıl 5 ay önce #9339 by samho
Merhaba,
iOS14 ve iDoceo 7.0.17 ile Teammates'de bir iDoceo sınıfını içe aktarmaya çalışıyorum ve çalışmıyor. Süresiz olarak içe aktarmada takılı kalıyor.
Bir böcek?

Bonjour
Import d'une classe d'iDoceo dans Takım arkadaşları iOS14 ve iDoceo 7.0.17 ve işlevleriyle ilgili. İthalat belirsizliği ile ilgili sorun yok.
Böcek değil mi?

Ekler:
Son düzenleme: 3 yıl 5 ay önce tarafından samho.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Loewe1000, Sebastian

Daha
3 yıl 5 ay önce #9349 by bert
Teşekkürler Samho. Bu yeni iOS sorunları için bir geçici çözüm hazırlıyoruz
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Sebastian

Daha
2 yıl 7 ay önce #9929 by Sebastian
Yanıtlayan: Sebastian Konu üzerine Classroom Teammates 1.4/1.5 artık App Store'da mevcut
Uygulamayı şimdi kontrol ettim, gerçekten beğendim!
Ekip oluşturmak için pek çok kullanışlı seçenek, bir dahaki sefere grup çalışması yapacağımızda kullanmayı sabırsızlıkla bekliyorum! Ancak bölünmüş görünüm içe aktarma, Samho'nun işaret ettiği gibi çalışmıyor. Bunu iDoceo → share'den yapmak zorundayım, bu iyi çalışıyor, sadece biraz hantal. herhangi bir güncelleme var mı_

Probiert gerne meine kleine Korrektur-Uygulaması "KURT" iPad ve Mac için. Bireysel PDF dosyası oluşturmayı ve Koruma Prozesleri için pratik işlevlere sahip olmayı unutmayın. Mac ve iPad için tam maliyet sağlayın :)
www.kurt-korrekturen.de (V. 4.3'te jetzt)