Döngü sorunları!!!

Daha
9 yıl 7 ay önce #4789 by gümüşsabah76
Yanıtlayan: gümüşsabah76 Konu üzerine Döngü sorunları!!!
iDoceo simgesine beş kez dokunduktan sonra bile hala aynı şeyi yapıyor. Beş günlük döngümüzün 2 Eylül Salı günü başladığını belirtmeliyim. Başka bir deyişle, ilk beş günlük döngümüz o ilk hafta sonundan geçer.
Salı - 1. Gün
Evlenmek. - 2. gün
Perşembe. - 3 gün
Cuma. - 4. Gün
Pazartesi - 5. Gün

Hafta sonu berbat olabilir mi?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
9 yıl 7 ay önce #4790 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Döngü sorunları!!!
Sanırım bu 5 dokunuştan sonra 'Veritabanını çoğalt' seçeneğini tıkladınız.
Sorunun hafta sonları olması pek olası değil, Tatiller'e dokunduğunuzda liste yine boş mu? (1 Eylül hariç)

Daha
9 yıl 7 ay önce #4791 by gümüşsabah76
Evet, tatiller de kayboluyor. İşte iş akışım:
1. Tatilleri girin.
2. Her gün için dönemler/konularla bir hafta (Salı-Pazartesi; 2-8 Eylül) doldurun.
3. Döngü'ye dokunun. Sırayla Salı'dan Para'ya dokunun. Döngünün ilk günü olarak 9. günü, döngünün son günü olarak 25 Haziran'ı seçin.
4. Yıl için döngüyü çoğaltmak için "Kopyala"ya dokunun.
5. Her şey iyi görünüyor. Döngü, tatiller bozulmadan (döngüde gün olarak sayılmasa da) doğru şekilde tekrarlanır.
6. Takvimden çıkmak için "Sınıf"a dokunun.
7. Takvime dönmek için "Takvim"e dokunun. Tatiller eksik ve döngü tatillerden bağımsız olarak sırayla tekrar ediyor.

Başka ne yapabileceğimden emin değilim. Çok sinirli. Bunun için çok fazla zaman harcadım. Geçen yıl benzer bir sorun yaşadım ve çözebildim. Bu talimatları boşuna takip ettim. Bir bug olabilir mi?

Daha
9 yıl 7 ay önce #4792 by gümüşsabah76
Bence sorun tatil. Ne zaman "Sınıf"a dokunsam ve sonra takvime geri dönsem tatillerim gitti ve sadece 1 Eylül kaldı. Bu bir çeşit bug olabilir mi?

Daha
9 yıl 7 ay önce #4793 by bert
Öyle görünüyor ama bahsettiğim veritabanını çoğalt seçeneği bunu çözmelidir. Bu konuda bir gelişme olursa sizi haberdar edeceğim, üzerinde çalışıyorum

Daha
9 yıl 7 ay önce #4794 by gümüşsabah76
Büyük destek için teşekkürler. Gerçekten onu takdir ederim. Umarım çözülebilecek bir şeydir.

Daha
9 yıl 7 ay önce #4812 by gümüşsabah76
Herhangi bir gelişme? Teşekkürler.

Daha
9 yıl 7 ay önce #4816 by bert
merhaba gümüşsabah76
Benzer bir sorunu olan (veya en azından garip olan) bir kullanıcımız vardı ve sorunu iPad'ini yeniden başlatarak çözdü. Yeniden başlayana kadar hem ana sayfa hem de üst düğmelere basın ve ardından bu tatilleri bir deneyin.
Takvime bir tane ekleyin ve doğru şekilde kaydedilip kaydedilmediklerini kontrol etmek için ana sınıf ekranına geri dönün.