bireysel öğrenci notlarını dışa aktar/yazdır

Daha
10 yıl 7 ay önce #3371 by ceebee
Bir öğrencinin notlarının nasıl dışa aktarılacağını veya yazdırılacağını bulamıyorum. Tüm sınıfa notlarını 'araçlar' aracılığıyla e-postayla göndermenin mümkün olduğunu biliyorum ama kendi klasörlerine yapıştırılacak bir çıktı istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
10 yıl 7 ay önce #3373 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine bireysel öğrenci notlarını dışa aktar/yazdır
merhaba ceebee,
Mevcut sürümde, öğrencinizin tüm verileriyle farklı raporlar alabilirsiniz, ancak öğrenci başına tek bir rapor değil. Geçici çözüm, yalnızca tek bir öğrenciyi göstermek için öğrenciler filtresini en üste uygulamak ve ardından bu raporu burada yapmaktır. www.idoceo.net/index.php/en/help/the-report-generator

Şu anda eylülün ilk yarısında hazır olacak ve güzel bir tek öğrenci raporu içerecek (ve bunu e-posta ile de gönderebileceksiniz) büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyoruz.

• Sue Malone
10 yıl 7 ay önce #3408 by Sue Malone
Yanıtlayan: Sue Malone Konu üzerine bireysel öğrenci notlarını dışa aktar/yazdır
Tek bir öğrenci raporu üzerinde çalıştığınız için velilerin imzalaması için bir imza satırı ekleyebilir misiniz?

Daha
10 yıl 7 ay önce #3409 by bert
Merhaba Sue,
Bu seçeneğe, rapor için yapılandırılabilir bir alt bilgi ve başlık şeklinde sahip olacaksınız.
Belirli bir imza satırından çok daha esnektir, ancak bu imza satırını bir görüntü olarak oluşturmanızı gerektirir.
Muhtemelen, kullanıcılarımızın indirip raporlarına eklemeleri için bazı üstbilgi ve altbilgi resim örneklerine sahip olacağız.

• Bayan A
10 yıl 6 ay önce #3905 by Bayan A
Yanıtlayan: Bayan A Konu üzerine bireysel öğrenci notlarını dışa aktar/yazdır
Sıçtık. Bu uygulamayı yalnızca bireysel öğrenci raporları oluşturmak için satın aldım. Bunun ne zaman piyasaya çıkacağını tahmin ettiğiniz bir tarih var mı, yoksa onu çöpe atıp başka bir ürüne mi geçmeliyim? Cevabınız Eylül ayının 2. yarısını gösteriyor...

Daha
10 yıl 6 ay önce #3906 by bert
Bu mesaj bir aydan daha eski ve uygulama mağazasında zaten mevcut olan gelecek 3.0 sürümüne atıfta bulunuyordu.
Bahsettiğim üstbilgi ve altbilgiyle birlikte öğrenci raporu zaten orada, ancak forumda bu şekilde bir şeyler soracaksanız, başka bir ürüne de geçebilirsiniz.

• hayal kırıklığına uğramış
10 yıl 6 ay önce #3907 by hayal kırıklığına uğramış
Yanıtlayan: hayal kırıklığına uğramış Konu üzerine bireysel öğrenci notlarını dışa aktar/yazdır
Kırıldıysan özür dilerim. Bireysel öğrenci notu raporları oluşturmak için talimatlar veya bunun nasıl yapılacağını açıklayan bir bağlantı verebilir misiniz? 3.0'ın özellikler listesinde, öğrenci raporlarını yazdırma yeteneğini vurguladığını fark ettim, ancak bunu anlayamıyorum. Web sitesinde arama yapmayı denedim, ancak yalnızca tüm sınıf özetini yazdırmak için bilgi bulabildim. Bir yazıcıya bağlı bir masaüstü bilgisayarda açmak için raporları Dropbox'a (pdf?) kaydedebilmek istiyorum.

Daha
10 yıl 6 ay önce #3909 by bert
Ayrıntıları bulacaksınız Burada anlatılanları .
Yeterince net olmayan bir şey varsa, bana bildirin

• Bayan A
10 yıl 6 ay önce #3917 by Bayan A
Yanıtlayan: Bayan A Konu üzerine bireysel öğrenci notlarını dışa aktar/yazdır
Çok fazla deneme yanılmadan sonra, dün gece bireysel raporların nasıl yapılacağını buldum. Bir kerede tüm sınıf öğrenci raporlarını dışa aktarabileceğimi umuyordum. Bunu yapmanın tek yolunun her seferinde bir öğrenciye tıklamak, Notability gibi bir şeyi 'açmak' ve ardından bir masaüstüne gidip yazdırmak için her bir rapora erişmek olduğunu söylemekte haklı mıyım? Sadece bir şeyi kaçırmadığımı kontrol ediyorum. Her seferinde yeni bir not oluşturmak yerine Notability'de 'bir nota ekleyerek' bir adım kaydedebileceğimi düşünüyorum, ancak bunu başarmanın daha hızlı veya daha verimli bir yolu var mı?

Daha
10 yıl 6 ay önce #3918 by bert
Bir sonraki güncellememizde bu seçeneğe sahip olacağız, içinde tüm öğrencilerinizi içeren tek bir PDF raporu