Metin notu seçimi için daha geniş bir düzenleyici

Daha
2 yıl 6 ay önce - 2 yıl 6 ay önce #9992 by Sebastian
Metin notu seçimi için daha geniş bir düzenleyici tarafından yaratıldı Sebastian
Merhaba millet,

benim isteğim aslında basit:
Notları kutuya yerleştiren metin notlarını seçmek için lütfen başka veya daha iyi bir düzenleyici oluşturun (örn. 4x4 veya 3x3). Mevcut olan bana sadece 6-7'den fazla notum varsa aşağı kaydırmam gereken uzun bir liste veriyor.

Bunun gibi bir metin notu seçmek iPad'de çok daha kullanışlıdır.
Bu tür şeyleri iDoceo'da yapmak için küçük bir geçici çözüm olduğunu biliyorum (ki bu daha az sezgisel ve güzel), ancak neden bunu varsayılan bir seçenek yapmıyorsunuz?
En içten dileklerimle
Sebastian

Probiert gerne meine kleine Korrektur-Uygulaması "KURT" iPad ve Mac için. Bireysel PDF dosyası oluşturmayı ve Koruma Prozesleri için pratik işlevlere sahip olmayı unutmayın. Mac ve iPad için tam maliyet sağlayın :)
www.kurt-korrekturen.de (V. 4.3'te jetzt)
Son düzenleme: 2 yıl 6 ay önce tarafından bert.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
2 yıl 6 ay önce #9995 by bert
Bu, varsayılan olan otomatik düzenleyicidir.

Ekler:

Daha
2 yıl 6 ay önce #9996 by Sebastian
Yanıtlayan: Sebastian Konu üzerine Metin notu seçimi için daha geniş bir düzenleyici
evet, teşekkürler! Otomatik olanı asla kullanmam, ama bu mantıklı. Bu arada neden bazı sınıflar diğerlerinden daha küçük veya daha büyük?
Tamam çok seçici olmak istemiyorum ama iDoceo metin notları için klavye girişlerini anlarsa MÜKEMMEL olurdu. Şu anda klavyemle notları yazmak için "Metin" / veya "Simgeli metin" kullanmam gerekiyor. Klavyemle sadece "2+" yazabilirsem ve yukarıda gönderdiğiniz editörde doğru notu seçersem yardımcı olur.
Bu, bazen iPad'de (okulda) çalışan ve bazen de Mac'te (evde) çalışan kişiler (benim gibi) için önemlidir, çünkü iPad'de sizinki gibi bir editörle notları seçmek daha iyidir, Mac'te yazmak daha hızlıdır . Umarım ne demek istediğimi biliyorsundur.

Probiert gerne meine kleine Korrektur-Uygulaması "KURT" iPad ve Mac için. Bireysel PDF dosyası oluşturmayı ve Koruma Prozesleri için pratik işlevlere sahip olmayı unutmayın. Mac ve iPad için tam maliyet sağlayın :)
www.kurt-korrekturen.de (V. 4.3'te jetzt)