Planner'da geri sayım sayaçları...

Daha
1 yıl 1 ay önce - 1 yıl 1 ay önce #30784 by pauhana658
Planner'da geri sayım sayaçları... tarafından yaratıldı pauhana658
Web'i taradım ve bunu yapan bir uygulama bulamadım: günün görevleri için bir dizi geri sayım sayacı ayarlayın. Ders ilerledikçe, öğretmen zamanlayıcıyı başlatmak için listeden bir sonraki görevi seçer. Uygulama mağazasında çok sayıda geri sayım sayacı var ama hiçbiri bunu yapmıyor. 

İdeal olarak, bunu zaten detaylı ders planlarım olan idoceo'nun Planner bölümünden yapabilirim. Ders planındaki her öğeye basitçe bir geri sayım sayacı atayabilseydim ve ardından kayan paletli bir görev listesinden zamanlayıcıları seçebilseydim/başlatabilir/durdurabilseydim.... 

Daha basit bir yaklaşım, zamanların açılır menüsüne sahip yüzen bir palete sahip olmak olacaktır. Öğretmenler listeye ekleyebilir. Var apps bunu yapanlar (kolayca değil), ancak bu işlevi idoceo'ya entegre etmek daha güzel (ve daha kolay) olurdu.

Düşüncesi olan var mı?

PS Timedrop zamanlayıcısını geçen ay keşfettim. İlgi çekici özellikler, ancak sayfadan ayrılırsam geri dönersem, zamanlayıcı artık orada değil. Sonuç olarak, yukarıdaki amaç için kullanamıyorum. Kalıcı bir yüzer palet üzerinde olması iyi olur.
Son düzenleme: 1 yıl 1 ay önce tarafından pauhana658.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
1 yıl 1 ay önce #30785 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Planner'da geri sayım sayaçları...
Merhaba  pauhana658 .,
 Özette Zamanlayıcı 1 ve Zamanlayıcı 2'yi widget olarak denediniz mi? 
 Sınıfları değiştirseniz bile zamanlamayı korur

Ekler:

Daha
1 yıl 1 ay önce #30819 by pauhana658
Yanıtlayan: pauhana658 Konu üzerine Planner'da geri sayım sayaçları...
Evet, denedim ama Özet sayfasından çıkıp geri döndüğümde zamanlayıcı durdu. Bir böcek? Yoksa widget'ı kurarken kaçırdığım bir şey mi var?

Daha
2 ay 1 hafta önce #31224 by cdbevard@gmail.com
Yanıtlayan: cdbevard@gmail.com Konu üzerine Planner'da geri sayım sayaçları...
Ben de durumun böyle olduğunu gördüm ve aynı şey kronograf not defteri sütununun kullanımı için de geçerli. Sekmeleri veya sınıfları değiştirdiğinizde kesiliyor ve yeniden başlatmanız gerekiyor. 

Krono sonuca ihtiyaç duyacağınız herhangi bir şey için tamamen odaklanacağınız şekilde önceden plan yapmanın en iyisi olduğunu buldum: yani çoklu görev yok. Bu ve chronus'un sekmeler/diğer sınıflar arasında ileri geri geçiş yapmak için tasarlandığından emin değilim. 

Çoklu zamanlayıcı adı verilen bir uygulamaya yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Bunun kademeli aralık zamanlayıcıda oldukça kullanışlı bir işlev sunduğunu buldum. Bu araçla, düzenli veya değişen uzunluklarda çeşitli aralıklar ayarlayabilirsiniz. Örneğin, 5 dakikanızı dersiniz için günlük başlangıç/devam ritüellerini tamamlamaya, 20 dakikanızı doğrudan eğitime ve XNUMX dakikanızı da bağımsız pratik yapmaya ayırabilirsiniz. Bu oldukça değişken ve esnektir ve biraz önceden düşünüldüğünde cazibe gibi çalışır. 

Zaten iPad ortamına yatırım yaptığınız için bu, iş akışınızda yalnızca küçük bir kesinti anlamına gelebilir. 

Çeşitli seçeneklere sahip olmayı severim ve çoklu zamanlayıcı bir web bağlantısı oluşturmanıza olanak tanır, böylece zamanlayıcıyı bağlantıya sahip olan herkesle paylaşabilirsiniz. İki kısayolum var; biri masaüstü için, diğeri iPad için. Nereden sunum yaptığıma bağlı olarak gerekli apps Derse ihtiyacım var ve bunlardan biri her zaman günün zamanlayıcısının web versiyonudur. Yayın sırasında web sürümünü paylaşmayı tercih ediyorum çünkü bunu uzaktan bir Apple Watch, iPhone veya iPad'den tetikleyebilirsiniz. Günlük iş akışlarınızın oldukça tutarlı olduğunu düşünüyorsanız bunu deneyin. Takvime uymak gerçek bir nimet olabilir. 
Ekler: