Verileri paylaşmak için cihazları bağlama

Daha
11 yıl 1 ay önce #2626 by Bay_Barron
Verileri paylaşmak için cihazları bağlama tarafından yaratıldı Bay_Barron
Şu anda mümkün olmadığından eminim, ancak aralarında veri paylaşmak için birden fazla cihazı bağlamam gerekiyor.

Bu, sınıfları paylaşan personel için, Bölüm Başkanları için, birden fazla personelin veri paylaşması gereken durumlarda tüm sınıfları tek bir yerde toplaması için yararlı olacaktır, benim durumumda veri, katılım ve davranış paylaşımının olacağı bir pansiyonda. günden güne devir teslim olarak personel için faydalıdır.

Seçilen grupların seçilen kullanıcılarla bulut tarzı paylaşımı ile merkezi bir hesaba duyulan ihtiyacın olabileceğini hissediyorum.

Şu anda paylaşımın mümkün olduğunu görmenin tek yolu, yedekleme dosyasını diğer kullanıcılara göndermek, ki bu ideal değil.

Gelecekteki güncellemelerde bunun mümkün olduğuna dair herhangi bir tavsiye veya bir his için minnettar olurum.

Bu, olduğu gibi güçlü bir araçtır, seviyorum.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 1 ay önce #2630 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Verileri paylaşmak için cihazları bağlama
Merhaba Bay_Barron,
Bunun da önemli bir özellik olduğunu düşünüyorum, bir sonraki büyük güncellememiz için üzerinde çalışıyoruz.
Buluttaki kişisel verilerle ilgili bazı endişeler nedeniyle, önce merkezi bir çevrimiçi hesap olmadan bir veri paylaşım özelliği üzerinde çalışacağız ve bunun nasıl sonuçlanacağını göreceğiz.
İlk adım, Bölüm Başkanları için personelin her bir verisini e-posta veya WebDAV bağlantısı yoluyla alabilecek/güncelleyebilecek bir iDoceo'ya sahip olmak olacak ve ardından daha otomatik bir çözüme geçeceğiz!
Bu konudaki düşüncelerinizi bana bildirin.

Saygılarımla

• casie chalman
11 yıl 2 hafta önce #2815 by casie chalman
Yanıtlayan: casie chalman Konu üzerine Verileri paylaşmak için cihazları bağlama
Merhaba,

Ayrıca öğretim elemanlarının kullanımı için iphone'ları ve ipad'leri paylaşma/bağlama ihtiyacım var.

Bir sonraki güncelleme ne zaman olacak?

Yakında cihazları bağlayabilecek miyiz?

Çok teşekkürler