Özet sekmesinde ders notu oluşturma

Daha
1 yıl 10 ay önce #10528 by ldemon4130
Yanıtlayan: ldemon4130 Konu üzerine Özet sekmesinde ders notu oluşturma
Ne dediğini anlıyorum ama şimdi not defterimdeki özet sekmemde ders toplamımın 309 puanın dışında olduğu yazıyor. Bu öğrenci için 600 puan ve diğer herkes için 700 puan değil.

Öğrencilerin biriktirdiği tüm puanları toplayan ve denedikleri toplam puan sayısına bölen bir özet sekmesini nasıl oluşturabilirim?
Ekler:

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
1 yıl 10 ay önce #10530 by Güzel
Yanıtlayan: Güzel Konu üzerine Özet sekmesinde ders notu oluşturma
Merhaba,

Ben iDoceo desteğinden Munay ve not defterinizi doğru şekilde yapılandırmanıza yardımcı olacağım.

Her şeyden önce, 309 gösteriyor, çünkü tüm bu sütunları birleştirirseniz alabileceğiniz maksimum puan bu.

Kırmızı sütun 100 puan + yeşil sütun 135 + mavi sütun 30 + mor sütun 35 + Sarı sütun 9 = 309 maksimum toplam puan

700'e sahip olmak istiyorsanız, bu sütunların 700'e kadar eklendiğinden emin olmalısınız.

Bunu nasıl yapacağınız konusunda herhangi bir şüpheniz varsa, size yardımcı olabilmem için iki şeye ihtiyacım olacak:

1. Sınıfınızın şablonu (en önemlisi)
2. Net bir açıklama ve her parçanın nasıl derecelendirilmesini istediğinize dair resimler, böylece onu yeniden oluşturabilir ve ardından nasıl yapacağınızı gösterebilirim.

Sınıfınızın bir şablonunu oluşturmak için Dışa Aktar ---> Paylaş ---> Not Defterini Seç ve İşaretle tüm sekmeleri dahil et ---> Paylaş'a gidin. Rehberlik için resim ekliyorum.

Şablonu buraya ekleyebilir veya karla.idoceolabs @ gmail.com destek e-postasına gönderebilirsiniz.

Ekler:

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.