Bir veri sütununu bir sayfadan diğerine kopyalama

Daha
5 yıl 4 ay önce #7842 by Buckley
Bir veri sütununu bir sayfadan diğerine kopyalama tarafından yaratıldı Buckley
Aynı not defterinde bir veri sütununu bir sayfadan diğerine kopyalamanın mümkün olup olmadığını merak ediyordum. Tüm yazma verilerim için güzel bir sayfa oluşturdum ve en kolay yolun (manuel olarak doldurmak dışında) işaret defterimi iSams'tan indirip excel'den içe aktarmak olduğunu düşündüm. Sorun şu ki, 2 ayrı sayfam var ve oluşturduğum sayfayı, içe aktardığım verileri içeren sayfayla nasıl kullanacağımı bulamıyorum. İçe aktarılan verileri, bu şekilde ayarlamak biraz zaman aldığından kullanmak istediğim sayfayla eşleşecek şekilde değiştirmemeyi tercih ederim. Umarım bu açıktır?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
5 yıl 4 ay önce #7843 by Buckley
Yanıtlayan: Buckley Konu üzerine Bir veri sütununu bir sayfadan diğerine kopyalama
Erm, bu yüzden anladım sanırım - içe aktarılan işaret defterinden oluşturduğum sayfaya bir sütun kopyaladım. Daha sonra bu 2 sütunu birleştirdim. Bu benim istediğimi yapıyor gibiydi, ancak bunun doğru yol olduğuna dair onay almak harika olurdu. :-)

Bu 2. kez gönderi paylaşıyorum ve sonra bir şeyler çözdüm - üzgünüm!

Daha
5 yıl 4 ay önce - 5 yıl 4 ay önce #7844 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Bir veri sütununu bir sayfadan diğerine kopyalama
Tamam CBuckley,
İşte alternatif bir kopyala/yapıştır yöntemi. Seninkinden daha hızlı olduğunu söyleyemem

Son düzenleme: 5 yıl 4 ay önce tarafından bert.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Buckley