İçe aktarılan veriler yanlış

Daha
10 yıl 8 ay önce #3388 by enistedt
İçe aktarılan veriler yanlış tarafından yaratıldı enistedt
Her sınıfımdaki tarihlerle birlikte sınıf listelerimi içe aktardım, ancak sınıfa girdiğimde tarihler yanlış. Hepsi bir gün izinli. Orijinal listelerimi tekrar kontrol ettim ama tarihler doğru. Uygulama, içe aktardığım verileri neden değiştirsin?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
10 yıl 8 ay önce #3391 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine İçe aktarılan veriler yanlış
Merhaba entysedt,
Excel tarih çevirisi her zaman bazı Yerel bilgiler (yani ay konumu) ve bazı saat dilimi dönüştürmeleri gerektirir ve sonuç her zaman istenen sonuç olmayabilir.
Arada dönüştürme olmaması ve dosyanın olduğu gibi dönüştürülmesi için başlığın biçimini Metin veya Genel metin olarak değiştirmelisiniz.
Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa ve herhangi bir sakıncanız yoksa, o dosyayı bize support@idoceo.net adresine gönderin, bir göz atalım.

Saygılarımızla

Daha
10 yıl 8 ay önce #3395 by enistedt
Yanıtlayan: enistedt Konu üzerine İçe aktarılan veriler yanlış
Teşekkürler! Bunu Twitter'da da paylaşan bendim. Şimdi benim yaptığımı temizlemenin ve yeniden başlamanın bir yolu olduğunu mu söyledin? Sadece sütun başlıklarını içe aktarmanın bir yolu olsa bile, bunun yalnızca tarihleri ​​tekrar içe aktarmaya çalışmaktan daha kolay olduğunu düşünüyorum.

Daha
10 yıl 8 ay önce #3399 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine İçe aktarılan veriler yanlış
Tüm sınıflarını silmeni öneririm. Her bir sınıfa dokunup basılı tutun, ardından Sil
Bu, şu anda yalnızca sütun başlıklarını içe aktarmaktan çok daha kolay olacaktır.
yaklaşan güncellememizde kaldırılacak ek bir Dropbox adımı gerektirir.

Sınıflarınızdaki bazı bilgileri özellikle silmek isterseniz, şunları yapabilirsiniz:
- Bir sekmeye dokunup basılı tutarak sekmeyi tamamen silin, ardından silin
- veya tüm sütunları silin, üzerine dokunun. araçlar Üstteki simge, ardından Sütunlar, Türkiye , ve Sil

Tweetlerimde bahsettiğimden emin değilim, ancak verilerinizi CSV olarak kaydederseniz ve bunun yerine bu dosyaları içe aktarırsanız, iDoceo'yu 'İçinde Açtığınızda' tarihleriniz iyi olacaktır.