Karmaşık verileri içe aktarın

Daha
11 yıl 7 ay önce - 11 yıl 7 ay önce #1380 by Dansmith9
Karmaşık verileri içe aktarın tarafından yaratıldı Dansmith9
Merhaba,

Uygulamayı okulda denemek için yeni indirdiniz ve daha karmaşık modelleri not defterine aktarmanın mümkün olup olmadığını bilmek istiyorum. Ekli resim, ihtiyacımız olan şeyin bir lezzetini veriyor.

Temel olarak, her grup için ihtiyacım olan önceden ayarlanmış bir dizi sütunum var ve bunları her biri için manuel olarak yapmak istemiyorum.

İdeal olarak, çeşitli sütun başlıklarını ve alt başlıklarını Ünite 1 adlı bir sekmeye ve ardından başka bir dizi farklı başlık grubunu Birim 2 adlı başka bir sekmeye vb.

Ayrıca editörleri, farklı iş parçaları için keneler ve çarpı işaretleri ve genel notlar için Geçer/Liyakat/Ayırma kullanabilmem için ayarlayabilmek güzel olurdu.

Son olarak, hücrelere keneler ve haçlar koymanın daha kolay bir yolu var mı? Onay/çarpı/boş arasında geçiş yapmak için basit bir dokunuş gerçekten faydalı olacaktır!

Şimdiden teşekkürler!

dan
Ekler:
Son düzenleme: 11 yıl 7 ay önce tarafından Dansmith9. Sebep: Fotoğraf önceki haliyle çok büyük olduğu için yeniden eklendi

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 7 ay önce #1383 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Karmaşık verileri içe aktarma
Hoşgeldin dansmith9,

Karmaşık veriler hakkında:
Sanırım ihtiyacın olan kopyalama sekmesi işlevi (bir sekmeye basılı tut, sonra kopyala). Bu, bir sekmenin yapısını aynı gruba , herhangi bir diğerine veya hepsine aynı anda kopyalamanıza olanak tanır.

Orijinal sekmenin adını koruyacaktır, bu adı bir dokunup basılı tutarak ve ardından Düzenle ile tekrar düzenleyebilirsiniz.

Öyleyse ne yapardım: Kaynak sekmenizin yapılarını tuttuğunuz ve ardından bunları istediğiniz zaman hedef sınıflarınıza kopyaladığınız Reference gibi bir şey adında boş bir sınıf oluşturun.

Ek bir seçenek: Her sınıfın sekmeleri tamamen aynıysa, tüm referans sınıfı yeni bir sınıfa bile kopyalayabilirsiniz (kara tahtadan, bir sınıfa dokunup basılı tutun, ardından kopyalayın)

Bir sınıfı veya sekmeyi şablon olarak kaydettiğiniz ve ardından istediğiniz yere geri aktardığınız (kurulumunuzu paylaşabilmeniz için diğer iPad'lere bile), ancak " bekar "öğretmen tanımladığım 'kopyala sekmesi' de çalışması gerekir.

Editörler hakkında:

Aslında hızlı katılım kontrolünü bir düzenleyici olarak seçebilirsiniz (bir sütunun başlığına iki kez dokunun, ardından Düzenleyici), bu neredeyse kene/çapraz geçişe ihtiyacınız varmış gibi davranacaktır (temizlemek için, bir hücreye dokunup basılı tutun ve ardından silin). Bu, uygulamayı, sütunun başka bir şey yerine gerçek katılım bilgilerini tuttuğunu ve katılım özetinde görüneceğini düşünerek uygulamayı kandırmanın 'küçük' bir rahatsızlığına sahiptir.

Yine, bir sonraki büyük güncellememizde bu editörleri iyileştireceğiz, her güncellemeyi etkileyici hale getirmek için tüm kullanıcılarımızın geri bildirimlerini topluyoruz!
Muhtemelen simgelerinizi seçmenize ve bunlar arasında geçiş yapmanıza izin verecek bir düzenleyici ekleyeceğiz. Hala bunu düşünüyorum...

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz, başka bir şeyin atlandığını düşünüyorsanız, lütfen bize bildirin!
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Dansmith9

Daha
11 yıl 7 ay önce - 11 yıl 7 ay önce #1435 by Dansmith9
Yanıtlayan: Dansmith9 Konu üzerine Ynt: Karmaşık verileri içe aktarma
Merhaba, yanıtladığınız için teşekkürler - gerçekten yardımcı oldu ve sanırım neredeyse oradayım.

Geçerli sürümde kurulumu başka bir iPad'e aktarma hakkında kısa soru. Kurulumumun bir yedeğini alsaydım, bunu başka bir iPad'e kopyalayıp ondan geri yükleseydim, geri yükleme işe yarar mıydı? Yoksa belirli iPad'lere mi kilitlendi? Kendim denerdim ama şu anda test etmek için ikinci bir iPad'im yok.

İkinci olarak, şablon not defterlerimi şimdi hazırladım ve büyük boyutlarının dışa aktarırken birkaç soruna neden olduğunu düşünüyorum. Orijinal bir iPad kullanmamla ve büyük dosyaları işleyememeyle ilgili olabilir, ancak pdf'ye dışa aktarırsam, uygulama ya çöküyor ya da bunun gibi eksik bir görüntü oluşturuyor:

Bunun yerine bir rapor oluşturmaya çalıştım, ancak kullandığım uzun sütun başlıkları kendi sorunlarına neden oluyor:

Bunu düzeltmenin kolay bir yolu var mı?

Teşekkürler!

dan
Ekler:
Son düzenleme: 11 yıl 7 ay önce tarafından Dansmith9. Sebep: Resimler yine çok büyük

Daha
11 yıl 7 ay önce #1437 by bert
Merhaba dansmith9,

Bahsettiğiniz yedekleme/geri yükleme işe yarayacaktır. Hiçbir şekilde iPad'inize kilitlenmez, iPad'iniz kaybolabilir veya bozulabilir ve yine de yedeğinizi kısa sürede yeni bir cihaza geri yükleyebilirsiniz.

Ekli PDF hakkında: Bu, o sayfanın tüm içeriğinin çizilmesindeki küçük bir gecikmeden kaynaklanmaktadır (iPad1 ile uyumluluk amaçlıdır), bu PDF'yi yapmadan önce yaklaşık 3 veya 4 saniye bekleyin ve her şey yolunda gitmelidir.

Rapor hakkında: Beklenenden daha büyük başlık/alt başlıktan kaynaklandığını düşünüyorum, bu metinleri kısaltmaktan daha kolay bir düzeltme sağlayamaz. Bu sorunu iyileştirmeyi deneyecek küçük bir güncelleme hazırlıyoruz (muhtemelen metin boyutunu biraz küçülterek...).

Teşekkür

Not: Az önce eklerin maksimum boyutunu artırdım... şimdi normal boyuttaki resimleri eklerken sorun yaşamazsınız!

Daha
11 yıl 7 ay önce #1438 by Dansmith9
Bu harika teşekkürler. Antika için bu kadar acele etmemeyi öğrenmek gerek...

Son bir şey - bireysel öğrenciler için raporlar oluşturabilmek için herhangi bir plan var mı? Öğrenci ayrıntılarındaki özet bölmesi gibi dışa aktarılabilen ve ardından bireysel öğrencilere verilebilen bir şey mi?

PS, görüntü boyutu artışı için teşekkürler - umarım şimdi çok fazla kullanmam gerekmeyecek!

Daha
11 yıl 7 ay önce #1439 by bert
Kesinlikle, bu rapor/e-posta bir sonraki büyük güncellememizde olacak.

Her sürümdeki iyileştirmelerin listesi oldukça büyük (ve bazen çok fazla) ve bazı özellikleri dışarıda bırakmak zorunda kalıyoruz, aksi takdirde asla sunamayız.

Not: Bu iPad 1 hakkında ... hala harika bir cihaz, tüm testlerimizi üç iPad nesli üzerinde yapıyoruz, böylece hepsinde çalışıyor.
Sorun şimdi onu desteklemeyen yeni iOS6'da... Bir sonraki güncellemelerimiz, son kullanıcımız yenisine geçene kadar iPad1'i desteklemeye devam edecek.

Daha
11 yıl 6 ay önce #1618 by Dansmith9
Merhaba,

Departmanı yazılımı satın almaya ikna ettim ve hepimiz yarattığım izleyicileri kullanmaya başlıyoruz (iPad 2'lerde, bu yüzden artık eski iPad 1'imden çok daha hızlı çalışıyor). Her şey gerçekten iyi çalışıyor, ancak bir sonraki güncelleme için dilek listeme eklemek için bir şey daha düşündüm.

Her sınıf için yaptığım yüzlerce yoklama kontrolünü alıp hepsini bir kerede planladığınız yeni tip simge değiştirme düzenleyicisine dönüştürebilmemiz için bunu yapmak mümkün müdür? Yedekleme dosyalarında bir şekilde bir düzenleme veya benzeri bir şeyle yapılmış olsa bile.

Tüm bu yoklama kontrollerini 3 iPad'de ve birçok sınıfta elle değiştirmeye ihtiyaç duyduğuma dair korkunç bir imajım vardı...

Teşekkürler!

Daha
11 yıl 6 ay önce #1627 by bert
Merhaba dansmith9,
iDoceo güncellemeler arasında tutarlıdır, buna çok dikkat ediyoruz.

Devam kontrolü (veya aslında bir hücrede bulunan herhangi bir veri), seçtiğiniz düzenleyici ne olursa olsun (mevcut veya gelecekteki sürümlerde) her zaman kalacaktır.

Daha önce eklenen veriler için herhangi bir risk teşkil ediyorsa, yeni güncellemelerde hiçbir şey uygulanmaz...

Örneğin, bazı kullanıcıların iDoceo v10'dan bu yana 1.0 aylık veri yedeklerine sahip olduğunu ve bunları uygulamanın en son sürümlerinde geri yükleyebileceklerini unutmayın!

Umarım bu sorunuzu ele almıştır!
Hala net olmayan bir şey varsa bize bildirin