Planlayıcı boş!

Daha
9 yıl 3 hafta önce #5407 by Cbaxter2088
Planlayıcı boş! tarafından yaratıldı Cbaxter2088
Lütfen yardım et! Tüm derslerim planlayıcımdan kaybolmuş gibi görünüyor. Sadece yerleri gösteriyorlardı ama şimdi bile göstermiyorlar.
Gerçekten birinin bana yardım edebileceğini umuyorum! Önceki ders planlarına bile erişemiyorum.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
9 yıl 3 hafta önce #5408 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Planlayıcı boş!
Merhaba Cbaxter2088,
Son planlayıcı görüntüsünden, dönemlerin sınıf olarak yapılandırılmadığını (sınıf parametresi boş), yalnızca konumunun ayarlandığını görebiliyorum.
Planlayıcının neden bu konumu göstermediğinden emin değilim.

Herhangi bir ek değişiklik yapmadan önce hızlı bir yedekleme yapmalısınız. Cetveldeki yedekleme düğmesine dokunun ve 'yedekleme tamamlandı mesajının görünmesini bekleyin.

Hem ana sayfa hem de üst düğmelere aynı anda birkaç saniye basarak iPad'inizi şimdi yeniden başlatın

Ders planlarınız güvende. Takvim silinmiş veya değiştirilmiş olsa bile hala oradalar.
Belirli bir sınıfı açar ve günlük günlüğüne giderseniz - aşağıdaki kırmızı şerit 1 ile - notlarınızı göreceksiniz.

Planlayıcıyı geri almak için, programı ve takvimi yeniden yapılandırmanız yeterlidir.
dersleri, dönemleri ve varsa dosyalarıyla birlikte ders notları tekrar görünecektir.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Cbaxter2088

Daha
9 yıl 3 hafta önce #5409 by Cbaxter2088
Yanıtlayan: Cbaxter2088 Konu üzerine Planlayıcı boş!
Teşekkürler. Tek seçeneğimin bu olduğunu anladım ve takvimi Eylül ayından itibaren sıfırladım ve ders planlarım geri döndü. Sınıf parametrelerinin hepsinin nasıl ortadan kaybolduğu hakkında bir fikriniz var mı? (Tekrar yapmaktan kaçınabilmem için!)