İçe aktarılan bir sınıf listesindeki sütunları görüntüleme

Daha
9 yıl 7 ay önce #4839 by allison.puranik@gmail.com
İçe aktarılan bir sınıf listesindeki sütunları görüntüleme tarafından yaratıldı allison.puranik@gmail.com
İçe Aktarma Sihirbazını kullanarak Dropbox'taki bir Excel Elektronik Tablosundan bir sınıfı içe aktardım. E-tabloda, biri öğrencinin adının ve diğerinin tercih edilen adın yer aldığı iki sütun vardı. Sınıf listesi oluşturulduğunda artık sadece isim sütununu görebiliyorum. Her iki sütunu nasıl görüntüleyebilirim?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
9 yıl 7 ay önce #4840 by bert
Merhaba Allison,
Not defteri görünümünde yalnızca öğrencinin adını görürsünüz, başka hiçbir kişisel ayrıntı gösterilmez.
Tercih edilen adın görünmesini istiyorsanız, bunun geleneksel bir sütun (not defteri sütunu) olması gerekir. İçe aktarma sihirbazını kullanırken, 'not defteri' bölümünde tercih edilen ad sütununu seçin

Daha
9 yıl 7 ay önce #4841 by allison.puranik@gmail.com
Yanıtlayan: allison.puranik@gmail.com Konu üzerine İçe aktarılan bir sınıf listesindeki sütunları görüntüleme
Teşekkürler - yanlış bir şey yapıyor olmalıyım - sadece sıralayamadım. İçe aktarma sihirbazını kullanmadan yeni sınıflar oluşturdum ve gayet iyi çalıştı, bu yüzden bunu başka zaman düşünürüm. Hızlı cevap için teşekkürler.