Dosya bilgilerini kodlayıcı (QR, Kod çubukları)

Daha
8 ay 1 hafta önce #31086 by Esnek
Merhaba!
Güzel iDoceo'yu kullanarak eğitimcilerin sınıflarını ve bu işlevlerin en eski isimlerini öğrenmek için kullanabilirsiniz. Sınıflarımda seçimleri listelemek ve düzenlemek için buradayım. Potansiyel bir işlevle ilgili bir soru var: QR kodunu kullanarak (kimlik bilgileri, sınıflar, yaşlar vb. veya notlar hakkında bilgiler...) oluşturulabilir mi? Bu bilgileri kurtarmama izin verin, örnek olarak canlı yayın kadrosunda, bu en son ama sonuncusu: Çalıştırdığınız eğitim kodunu tarayıcıyla basit bir şekilde taramaktan kaçının.
İşlevin tersi de öngörülebilir: çalışma adından farklı olarak, çalışan kod çubuklarını tarayın, belirli bir "çalıştırılan" sütundan ve geçerli tarih ve çalışan kod çubuklarından (EAN kod çubukları) kaçının.
Merci, oy sancılarını döktü.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
8 ay 1 hafta önce #31088 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Dosya bilgilerini kodlayıcı (QR, Kod çubukları)
İletişimden kaçınmanız gerekenler Flex.
Bir öğrenciye QR'yi hazırlamak için daha fazla zaman harcayarak, çok daha karmaşık bir fonksiyona sahip olabileceğimizi hayal ettik. QR'yi taradığınızda, öğrenci personelinin bilgilerini içeren dosyaya erişebilirsiniz. Hoşunuza gitti mi?

Daha
8 ay 1 hafta önce #31089 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Dosya bilgilerini kodlayıcı (QR, Kod çubukları)
Bu öğe, QR kodunu oluşturmak için kullanılabilir. Uygulamayı bir e-posta ile gönderiyorum ve yazarken kullandığınız sürümü gönderiyorsunuz.

Ekler:

Daha
8 ay 1 hafta önce #31090 by Esnek
Yanıtlayan: Esnek Konu üzerine Dosya bilgilerini kodlayıcı (QR, Kod çubukları)
iyi geceler
Hızlı bir şekilde yanıt vermenizi rica ediyorum! Ya da, çok güzel bir işleve sahip olmak için... Uygulamadan bir e-posta göndermek için, "Reglages" bölümüne geçin ve iletişime geçin, ne zaman?