Dosyalar senkronizasyon sırasında kayboluyor veya başka bir tarihten kopyalanıyor

Daha
1 yıl 6 gün önce #30897 by HL
Hey tüm,

Senkronizasyon sırasında veya başka bir tarih veya sınıftan dosyaları içeren ders planını kopyaladığımda dosyalarımla ilgili bir sorunum var. 
Yukarıda belirtilen eylemlerden biri sırasında dosyaları kaybettiğim oldukça sık başıma geldi. Planlayıcı bunları hala mevcut olarak gösteriyor, ancak bunları planlayıcıda veya "son dosyalar" seçeneği aracılığıyla açmaya çalıştığımda, önizleme yalnızca dosya adının bulunduğu bir pencere gösteriyor.

Doğru dosya, diğer cihazımda (sorun senkronizasyon sırasında oluştuğunda) veya planlayıcıdaki orijinal tarihte (kopyalama işlemi sırasında olduğunda) hâlâ duruyor. 

Bu konuda yapabileceğim bir şey var mı? Tüm dosyaların var olup olmadığını her zaman kontrol etmek çok can sıkıcıdır.
Ekler:

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
1 yıl 6 gün önce - 1 yıl 6 gün önce #30898 by bert
Merhaba HL,
 Bu dosyaları şans eseri düzenliyor/açıklama ekliyor musunuz?
 Apple tarafından iOS/macOS'ta düzeltmeye çalıştığımız bir hata var ama bu, ek açıklamalarla ilgili.
 Ek bilgi sağlayabiliyorsanız, lütfen bunu @ idoceo.net'i desteklemek için yapın
DÜZENLEME: Başka bir soru, iCloud hesabınızda boş alan olduğunu doğruladınız mı?
Son düzenleme: 1 yıl 6 gün önce tarafından bert.

Daha
1 yıl 6 gün önce #30899 by HL
Hızlı cevap için teşekkürler. iCloud'umda hâlâ 2.1 GB alan var ve diğer dosyaları sorunsuz bir şekilde saklıyor. Sorun, herhangi bir düzenleme biçimi olmaksızın orijinal dosyalarda da ortaya çıktı. Sanırım desteğe bir e-posta yazacağım.

Daha
1 yıl 5 gün önce #30900 by bert
Ben de destek alıyorum HL, kendi tarafımda yeniden üretebilmem için bazı ek bilgiler sağlayabilirseniz bana bir satır bırakın.