iPhone iOS ile senkronizasyon

Daha
1 yıl 3 ay önce #30727 by grhafer30
iPhone iOS ile senkronizasyon tarafından yaratıldı grhafer30
Bu yüzden bir süredir iPhone uygulamasının artık güncellenmediği bir noktaya geldiğini fark ettim. Senkronizasyon iPad OS ve Mac OS'de çalışsa da (bir öğretim günü boyunca beş cihaz kullanıyorum) iDoceo'nun iPhone uygulaması tutarsız ve bu gerçekleştiğinde artık güncellenmeyecek. Senkronizasyon etkinleştirilmiş ve bulut görüntüleri sınıf listesi görünümünde görünmeye devam etse bile döner simge artık görünmüyor ve hiçbir yeşil onay işareti görünmüyor.

Örneğin, belirli bir hafta için tüm ödevleri ve değerlendirmeleri harmanladığım BU HAFTA sekmesinde, tüm hücrelerin boş göründüğü iPhone HARİCİNDE her cihazdaki her hücrede tamamen doldurulmuş yeşil bir sütun ("Sıfır Taslak") vardır. . Bir güncelleme için beklemenin hiçbir miktarı da bir değişikliğe neden olmaz, Senkronizasyon tüm cihazlarda etkindir. Hepsi aynı wifi ağına bağlı. iCloud'da bol bol boş alanım var.

Daha yeni dosyaların üzerine yazma olasılığı, yeni değerlendirmeleri kaydetmeden önce güncellemeyi gerçekten incelemeden iPhone sürümünü kullanmakta tereddüt etmeme neden oluyor. Sorunun iCloud'da olduğundan şüpheleniyorum ama benim için bu gerçek bir sorun.

Ekler:

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.