Eksik notlar geri yüklensin mi?

Daha
3 yıl 10 ay önce #8759 by Kerryjt
Eksik notlar geri yüklensin mi? tarafından yaratıldı Kerryjt
Merhaba millet,

Tüm öğrencilerim için tarihli notlar tutarım. Bugün bir şekilde, iki öğrencimden (25/5 tarihli) notları, hiçbir öğrencinin eklenmemiş olduğu bir sınıfa yanlışlıkla taşıdım ve şimdi o notları hep birlikte kaybetmiş gibiyim. Onları geri almanın bir yolu var mı? Çöp kutusuna baktım ve orada değiller. Dropbox'a yedekliyorum, oradan geri yükleme yapmalı mıyım? Herhangi bir yardım takdir edilecektir. Teşekkürler!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
3 yıl 7 ay önce #9132 by Dbatllo
Yanıtlayan: Dbatllo Konu üzerine Eksik notlar geri yüklensin mi?
Büyük bir SORUN ile karşılaştım. 2 bilgisayardan herhangi birinden düzenleme yapabilmek için iDoceo'yu iPad ve Mac arasında eşleştirdiğinizde, öğrencilerin sahip olduğu tüm NOTLAR KAYBOLUR. Bunun olmaması için bazı problemlerin çözülmesi gerekir. Önceki bir kopyayı geri yükleyebildim ve testler yaptım ve bu tam olarak ipad-mac'i bağlama zamanında oluyor.

Daha
3 yıl 7 ay önce #9134 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Eksik notlar geri yüklensin mi?
Teşekkürler Dbatllo. Mesajınızı aldık ve zaten yanıtladık, tek bir gönderi veya mesaj büyük beğeni topluyor

Daha
3 yıl 7 ay önce #9141 by Dbatllo
Yanıtlayan: Dbatllo Konu üzerine Eksik notlar geri yüklensin mi?
TAMAM SORUNU ÇÖZDÜM.

ÇÖZÜM: Her iki cihazda da (ipad ve mac) aynı iDoceo sürümünü kullanmak esastır. Bundan sonra eski bir yedeği geri yükleyin, senkronize edin ve her şey yolunda gider (notlar da).