Fotoğrafları iCloud Drive'dan toplu içe aktarma

Daha
4 yıl 1 ay önce #8565 by pauhana658
Merhaba!

Görünüşe göre One Drive, Google Drive ve diğer üçüncü taraf bulut hizmetlerinden kaynaklar (dosyalar, fotoğraflar vb.) ekleyebiliyorum, ancak iPad'in yerel bulut hizmeti olan iCloud Drive'dan ekleyemiyorum. Elbette, bunu yapmanın bir yolu var mı? Değilse, bu üçüncü taraf bulut hizmetlerinden birini kullanmadan kaynakları idoceo'ya nasıl aktarabilirim?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
4 yıl 1 ay önce - 4 yıl 1 ay önce #8566 by bert
Merhaba,
'Bulut dosyası ekle' seçeneği bunun içindir.
Dosya tarayıcısı, iCloud Driv dahil olmak üzere iPad'inizden mevcut herhangi bir kaynağı seçmenize izin verir, ayrıca dosyaları Wifi veya Airdrop yoluyla da aktarabilirsiniz. Üçüncü taraf (veya icloud sürücüsü) sağlayıcılarına gerek yok

Ekler:
Son düzenleme: 4 yıl 1 ay önce tarafından bert.

Daha
4 yıl 1 ay önce #8567 by pauhana658
Merhaba! Kusura bakmayın yeterince açıklayamadım. Öğrenci fotoğraflarını oturma planı penceresinden toplu olarak içe aktarmak istediğimde icloud seçeneğim yok. Sadece üçüncü taraf ve wi-fi seçenekleri. Fotoğrafları toplu olarak içe aktarmanın başka bir yolu var mı?

Daha
4 yıl 1 ay önce #8568 by bert
Anlıyorum! Toplu içe aktarma, bu eksikti.
iPad ayarlarından > iDoceo > 'Toplu içe aktarma - eski mod' seçeneğinin devre dışı olduğundan emin olun ve fotoğrafları toplu olarak içe aktarırken resimdekiyle aynı tarayıcıyı göreceksiniz.
Bazı kullanıcılar bununla ilgili sorunlar bildirdi, bu nedenle eski modu varsayılan olarak açık tuttuk.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: pauhana658

Daha
4 yıl 1 ay önce #8569 by pauhana658
Evet, bunu yaptı. Teşekkürler!