sütun oluşturma şablonu

Daha
4 yıl 7 ay önce #8281 by xfaderx
sütun oluşturma şablonu tarafından yaratıldı xfaderx
Bilgisayarımda bir sütun şablonu kullanmamın ve tamamlandıktan sonra idoceo'ya yüklememin bir yolu var mı?

En az 3 sütun başlığı kullanmak istiyorum, ancak potansiyel olarak her başlığın altında 20-30 sütun. Şimdiye kadar, idoceo'yu açarak ve ardından her bir standardı her sütun için ayrı ayrı kopyalayıp yapıştırarak manuel olarak birkaç sınıf kurdum. Tahmin edebileceğiniz gibi, bunun kurulması UZUN zaman alıyor. Bir bilgisayarda kullanabileceğim bir şablonum olsaydı, onu çok daha hızlı kurabilir ve ardından idoceo'ya aktarabilirdim.

Kurulumum, her biri 22 sekmeli (biri anekdot notları için, biri katılım için ve her öğrenci gerekli standardı karşıladığı için müfredatımız için [tick or cross] için bir tane olmak üzere 3 sınıfa sahiptir.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
4 yıl 7 ay önce #8282 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine sütun oluşturma şablonu
Merhaba xfaderx,
Sütunlar içeren bir XLS dosyasını içe aktarabilirsiniz ve iDoceo bunu başlıklar olarak içe aktarır, ancak alt başlıklar veya diğer özellikler dikkate alınmaz. Bunun senin için işe yarayacağından emin değilim.
Gelecekte daha fazla seçenek sunmayı aklımızda tutacağız.

Sanırım bunu zaten biliyorsunuz ama işte bazı ek araçlar:
- Uzun bir dokunuşla bir sekmeyi, kategoriyi/klasörü veya sınıfı çoğaltabilirsiniz > Kopyala
- Yapılandırmaları kolayca çoğaltmak için favori sütunlar (sütun ekle > Favori) ve kategoriler oluşturabilirsiniz

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.