Birden fazla sınıftaki öğrenciler

Daha
6 yıl 1 ay önce - 6 yıl 1 ay önce #7389 by Cheryl
Birden fazla sınıftaki öğrenciler tarafından yaratıldı Cheryl
Farklı sınıflarda gördüğüm öğrencileri ilişkilendirmek veya belirlemek mümkün müdür? Örneğin matematik derslerimde ve daha sonra fen derslerimde gördüğüm birçok öğrencim var. Haftada 12 ders ve yaklaşık 350 öğrenciye ders veriyorum, bu yüzden bazı öğrencileri birden çok kez gördüğümü her zaman fark etmem. Aradığım sonuç, bu öğrenciler için aynı verilere sahip olmaktır (Fotoğraf, e-posta, iletişim vb.)
Son düzenleme: 6 yıl 1 ay önce tarafından Cheryl.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
6 yıl 1 ay önce - 6 yıl 1 ay önce #7390 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Birden fazla sınıftaki öğrenciler
Burada göreceksiniz. Alt çubuk, belirli bir öğrencinin katıldığı tüm sınıfları gösterecektir.

Son düzenleme: 6 yıl 1 ay önce tarafından bert.

Daha
6 yıl 1 ay önce #7391 by Cheryl
Yanıtlayan: Cheryl Konu üzerine Birden fazla sınıftaki öğrenciler
Merhaba, hızlı yanıt için teşekkürler. Benim için görünmüyor. Tüm ayrıntıların doğru olduğundan emin olmak için bir öğrenciyi bir sınıftan başka bir sınıfa kopyalayarak iki kez kontrol ettim ve ardından alternatif sınıfın orada olup olmadığını görmek için özet sayfasını yeniden kontrol ettim. Onlar değildi.

Benim sorunum, bir sınıftaki veri ayrıntılarını güncellersem, diğer sınıfı bulup orada da değiştirmem gerekir. Teşekkürler.

Daha
6 yıl 1 ay önce - 6 yıl 1 ay önce #7392 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Birden fazla sınıftaki öğrenciler
Kişisel ayrıntılar sınıflar arasında eşitlenmez.
Özetle ilgili olarak, App Store'da bulunan en son iDoceo sürümünü yüklemelisiniz.

Kişisel bilgileri not defteri > araçlar > Öğrenci > Seç > Kopyala'dan aktarabilirsiniz.
Son düzenleme: 6 yıl 1 ay önce tarafından bert.