Yeni 'Genel Veri Koruma Yönetmeliği' (GDPR)

• Disko Stüdyosu
6 yıl 3 ay önce #7328 by Disko Stüdyosu
Yeni 'Genel Veri Koruma Yönetmeliği' (GDPR) tarafından yaratıldı Disko Stüdyosu
Merhaba,

Verilerin ipad'lerde yerel olarak depolandığını ve ardından bulut yedekleme yoluyla kendi hesaplarımıza kaydedildiğini bildiğim için bu aptalca bir soru gibi gelebilir, ancak iDoceo'nun bir GDPR politikası var mı? Okulum, kullandığımız her şeyin uyumlu olduğundan emin olmak için beni takip ediyor.

Şimdiden teşekkürler,
Stuart

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
6 yıl 3 ay önce #7334 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Yeni 'Genel Veri Koruma Yönetmeliği' (GDPR)
Merhaba Stuart,
Gizlilik politikamız burada ayrıntılı olarak açıklanmaktadır ve yakında belirli bir GDPR ek açıklaması ekleyeceğiz.
www.idoceo.net/index.php/en/?option=com_...&view=article&id=172

Zaten bildiğinizi biliyorum, ancak kayıtlara göre, herhangi bir kişisel veriyi işlemeyiz veya bunlara erişimimiz yoktur.

Daha
6 yıl 2 ay önce #7349 by marclemoignan
Yanıtlayan: marclemoignan Konu üzerine Yeni 'Genel Veri Koruma Yönetmeliği' (GDPR)
Merhaba

Gösterilen bağlantıyı okudum ama aynı sorunu iş yerimde de yaşıyorum. Lütfen mümkünse bir şeyi onaylayabilir misiniz? IPad'imi müzik ve uygulama amacıyla yerel olarak bilgisayarıma yedeklersem, Idoceo verilerini de yedekler mi? Birisi iTunes hesaplarını bulut aracılığıyla yedeklese, bu aynı durum olur mu?

Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler.

Saygılarımızla,

üzüm posası

Daha
6 yıl 2 ay önce #7350 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Yeni 'Genel Veri Koruma Yönetmeliği' (GDPR)
Marc Merhaba
PC/MAC'de iTunes ile yerel bir yedekleme, iDoceo'nun tüm verilerini saklar, ancak bir iCloud yedeklemesi tutmaz.