Fehlzeiten (Doppelstunden), Entschuldigungen ve Verknüpfung mit Stundenplan

Daha
3 yıl 8 ay önce #8843 by timm4130
Ücretsiz ve sezgisel App mit wahnsinnig vielen Möglichkeiten. Çok daha iyi!

Leider ist der Geçici Çözüm Fehlstunden festzuhalten und vor allem zu entschuldigen nicht wirklich ansprechend.
Auch die Tatsache, dass Doppelstunden eigenständig als solche markiert werden müssen, lässt sich en iyi daha zarif umsetzen (zB durch eine Verknüpfung mit dem Stundenplan (wie es die Konkurenz schon lange anbietet).
Uygulamayı başlatın ve doğrudan seinem Kurs zugeordnet werden.

Und wenn wir schon bei Verknüpfungen sind: eine zu Evernote/OneNote (wo ich meinen Unterricht uçak) wäre auch nett

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
3 yıl 8 ay önce #8844 by bert
Danke für das Geribildirim timm4130. Ich werde sehen, wir tun können idi. Wir haben großartige Ergänzungen in unserer Yol haritası für den Planer und den Zeitplan
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: timm4130

Daha
3 yıl 8 ay önce #8846 by timm4130
Ich bin ganz neu bei iDocero:
Güncelleştirmeler için güncel bilgiler Zaman planı Güncellemeler veya Erfahrungswerte, wie sık ein Güncelleme kommt?

Daha
3 yıl 8 ay önce #8847 by bert
Wir veröffentlichen seit 2011 güncellemeleri.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Sebastian

Daha
3 yıl 3 ay önce #9552 by timm4130
Bu şekilde kendime yardım ediyorum.
Ancak bu biraz zor çünkü öğrencileri devamsız olarak işaretlerken tek veya iki saatlik bir ders mi (en soldaki hesaplamalar için kırmızı x ve kırmızı 2'yi farklı ağırlıklarla kullanıyorum) veya geçerli bir mazeret ile devamsızlık mı (kırmızı x ve kırmızı 2 kullanıyorum) arasında seçim yapmanız gerekiyor. mektup ve yeşil XNUMX).

Söylendiği gibi - zaman çizelgeniz ve katılım arasında bir bağlantı olsaydı harika olurdu, bu nedenle iDoceo tek veya çift saatlik bir ders olup olmadığını anlayacaktır (sanırım sadece almanya'daki okulların sahip olduğu bir şey).
Bunun en azından biz Almanlara yardımcı olacağından eminim. :)
Ayrıca, iDoceo'nun son sınıfta otomatik olarak açılması olasılığına sahip olursunuz.
Ekler: