Rubrikler için Excel Şablonu?

Daha
11 ay 3 hafta önce #30870 by Dennis Goedbloed
Rubrikler için Excel Şablonu? tarafından yaratıldı Dennis Goedbloed
Merhaba!

Bir bilgisayarda değerlendirme listesi oluşturabilmem için Excel için bir şablon var mı?
Metni almak, fiziksel bir klavye ile çok daha hızlıdır.

Öğretmen arkadaşlarım için bunun nasıl yapılacağı hakkında bir eğitim videosu hazırlıyorum (Hollandaca, özür dilerim) ve eğitimin açıklamasında böyle bir şablonu nereden indirebilecekleri bağlantısını vermek istiyorum.
(bağlamak Yalnızca iDoceo tuts içeren YouTube kanalı (hepsi de Hollandalı ))

Saygılarımla,
Dennis

Günümüzde her şeyin fiyatını biliyoruz ve hiçbir şeyin değerini biliyoruz. - Charles Dickinson

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 ay 3 hafta önce - 11 ay 3 hafta önce #30871 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Rubrikler için Excel Şablonu?
Dennis Merhaba
 Basit bir yapıya sahip herhangi bir Excel dosyası çalışacaktır.
 "Puan anahtarının verilerini içe aktar"ı seçin ve XLS dosyasını içe aktarın.
Aşağıda ekte basit bir örnek bulun.
Bu eğitimler için daha fazla bilgiye veya yardıma ihtiyacınız varsa veya belirli bir özelliği kaçırıyorsanız
Hollandalı kullanıcılarımız için bana haber verin!

Ekler:
Son düzenleme: 11 ay 3 hafta önce tarafından bert.

Daha
11 ay 3 hafta önce #30874 by Dennis Goedbloed
Yanıtlayan: Dennis Goedbloed Konu üzerine Rubrikler için Excel Şablonu?
Merhaba Bert, hızlı yanıt için teşekkürler (tekrar!).

Farkındayım Bahsettiğiniz fonksiyon , yanı sıra herhangi bir Excel'i kullanabilirsiniz (verilen puan ve kriterler için ilk satır ve sütunu kullandığınız sürece).
İzleyicilere bir excel şablonunu indirebilecekleri bir bağlantı (tercihen iDoceo'nun ana sayfasına) sağlamak istedim. Tıpkı sınavlar için olduğu gibi (bunun için bir gereklilik olmasına rağmen).

Hiçbiri yoksa, videonun açıklamasında onu boş bırakacağım.

Bence Hollandalılar şu anda olanlarla havalı!

O zaman birkaç öneri!:
Sınavlar için bazı farklı soru türlerine sahip olmak harika olabilir: sunulan seçenekleri doğru sırada sürükleyin (resimler de) veya resimleri belirli bir etkin noktaya sürükleyin.
Ve elbette video ile daha fazla olasılık! Sınavlarda, değerlendirme listelerinde, akran ve öz değerlendirmede vb.
Neredeyse unutuldu: aynı anda aynı öğeler üzerinde birlikte çalışmak için daha iyi yetenekler.
Ardından, farklı sekmelerden gelenleri birleştirerek öğrenci katılımı sonuçları oluşturulur.
Şimdilik son: belki de birçok öğrenciye hızlı bir şekilde portre resimleri eklemenin daha kolay bir yolu. Bu artık her okul yılında sıkıcı bir görev.

Beni yanlış anlamayın: iDoceo'yu kullanmayı seviyoruz ve şu anda (hepsi beden eğitimi ile ilgili olan) yaklaşık 9 meslektaşımızla her gün kullanıyoruz.

Günümüzde her şeyin fiyatını biliyoruz ve hiçbir şeyin değerini biliyoruz. - Charles Dickinson