Microsoft Takvim Entegrasyonu

Daha
11 ay 2 hafta önce #30960 by mc101
Microsoft Takvim Entegrasyonu tarafından yaratıldı mc101
Hey! iDoceo'nun Teams ile entegrasyonuyla, Microsoft takvimi ile entegrasyon için başka bir seçenek olup olmayacağını merak ediyordum. Görüyorum ki şu anda Apple'ın takvimini veya Google'ın takvimini kullanabiliyorsunuz, Microsoft'u da düşünmek mümkün mü? Çok teşekkürler!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 ay 2 hafta önce #30961 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Microsoft Takvim Entegrasyonu
Merhaba Mc101
  Microsoft Takviminizi zaten iOS ile bağlayabilmeniz gerekir ve ardından iDoceo'da kullanılabilir olacaktır.
  Burada gösterilenin işinize yarayıp yaramayacağından emin değilim veya siz farklı bir takvimden bahsediyorsunuz!
 Bana bildirin
www.digitaltrends.com/computing/how-to-s...ar-with-your-iphone/

Saygılarımızla

Daha
11 ay 2 hafta önce #30962 by mc101
Yanıtlayan: mc101 Konu üzerine Microsoft Takvim Entegrasyonu
Merhaba Berk, sanırım bunu çalıştırabilirim (başka bir deyişle Microsoft takvimlerimi Apple'ın takvimiyle senkronize et, sonra bunu iDoceo ile senkronize et), ancak iDoceo'dan bir Microsoft takvimine doğrudan senkronize etmek yerine biraz geçici bir çözüm gibi görünüyor., Mantıklı geliyorsa. Örneğin, şu anda genel okul etkinliklerini içeren bir Microsoft takvimim, konuya özel etkinlikleri içeren bir başkası ve değerlendirmeler için başka bir takvimim var. Sanırım aradığım şey, iDoceo'nun planlayıcısıyla doğrudan Microsoft'un takvimiyle konuşması, böylece iDoceo'da veya Outlook'ta yapılan değişikliklerin her birine yansıtılması. Hala iDoceo üzerinde çalışıyorum ve sınıfların yönetimini daha verimli hale getirme potansiyelinden yararlanmanın en iyi yolunu arıyorum, bana göre takvim entegrasyonu bunun bir parçası olacak gibi görünüyor.  

Daha
10 ay 2 hafta önce #31002 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Microsoft Takvim Entegrasyonu
Açıklama için teşekkürler mc101 ve gecikme için özür dileriz!
Bu entegrasyon üzerinde çalışmaya devam edeceğiz, Microsoft Takvim'e ulaşmak biraz zaman alabilir ama yol haritamızda var.
Başka bir şeyi kaçırırsanız, göndermekten çekinmeyin