Ders programları Apple/Google Takvim ile senkronize edilsin mi?

Daha
3 yıl 6 ay önce - 3 yıl 6 ay önce #9086 by pauhana658
Idoceo 7 güncellemesi, yeni MacOS uygulaması gibi harika. Her ikisinde de keşfedilecek çok şey var apps, ancak özellikle program ve takvimlerle ilgili her şeyle ilgileniyorum.

Yeni idoceo senkronizasyon sınıfı programları Apple/Google Takvim'e geri mi döndürüyor? Takvimimdeki etkinlikler ideoceo'nun takviminde görünüyor (ancak tüm gün süren etkinlikler olarak, planlanmış zamanlar olarak değil), ancak ders programlarının Apple/Google Takvimimde görünmesini istiyorum. Programları idoceo'ya girebilseydim ve aynı programları Apple/Google Takvimimde gösterebilseydim, bu bana çok zaman ve emek kazandırırdı.

Bu özellik birkaç yıldır geliştirme yol haritasında yer alıyor ve ileti dizisinin aldığı görüşlere göre popüler bir istek gibi görünüyor.

Yeni ideoceo'da henüz bu özellik yok mu?
Son düzenleme: 3 yıl 6 ay önce tarafından pauhana658.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
3 yıl 6 ay önce #9087 by bert
Hala yol haritamızda pauhana658. Öncelikle macOS sürümü için yeni iDoceo, BigSur ve iOS14'e odaklanmamız gerekiyordu. Bundan hemen sonra daha ilginç eklemeler üzerinde çalışabileceğiz.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: pauhana658

Daha
3 yıl 4 ay önce #9390 by zaksonov
Ben de bunu arıyordum. Bunun yol haritasında olduğunu görmekten çok mutluyum!

Okulum kısmen dijitale geçiyor ve öğretmenler ve öğrenciler iPad alacak. bazılarının tanıtımını yapıyorum apps ihtiyacımız olacak ve bu özellik iDoceo'yu müdürüme satabilir. Hele her sınıf için ayrı bir takvim paylaşma imkanımız olsaydı. Sınıf bilgilerinde belirttiğiniz sınıflar, öğretmenler arasında paylaşılan kendi takvimine sahip olacaktır. Tabii bir yandan da öğretmen için başka bir takvim olacaktı.

Daha
2 yıl 10 ay önce #9793 by pauhana658
Geçen gün bir öğretmen arkadaşına idoceo için övgüler söylerken her şey harika gidiyordu. Öğretmen, idoceo'nun hem öğretmen hem de öğrenciler için sınıfta öğrenmeyi kolaylaştırmak için ne kadar çok şey yapabileceğine şaşırdı. Ancak planlayıcıyı ve takvimi gösterirken, bilgisayar takvimine (Google Takvim?) bağlanıp bağlanamayacaklarını sordu. Ve hayır demek zorunda kaldım. Bu, konuşmayı oldukça hızlı bir şekilde söndürdü.

Merakla beklenen bu idoceo yeni özelliğiyle ilgili herhangi bir güncelleme var mı? Dürtme, dürtme, göz kırp, göz kırp, ipucu, ipucu.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: zaksonov