Takvim sorunu

Daha
4 yıl 11 ay önce #8090 by Kerryjt
Takvim sorunu tarafından yaratıldı Kerryjt
Merhaba arkadaşlar, yardımcı olabileceğinizi umuyorum.

Takvimim için her şeyi yapılandırdım ve Takvim'de (Okuldan Önce, 1. Dönem, Tatil, 2. Dönem, 3. Dönem, Öğle Yemeği, 4. Dönem) dönemimin ayarlandığını görebiliyorum, ancak Planner dönemi kurulumunda da "Okuldan Sonra" adlı başka bir blok. Ayrıca zaman çizelgemde 3:20 - 5:00 olarak görünüyor. Takvimimde görünmüyor ve buna toplantı eklemem gerekiyor. Nasıl görünmesini zorlayabilirim? Herhangi bir yardım çok takdir edilecektir. :)

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
4 yıl 11 ay önce #8091 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Takvim sorunu
Merhaba Kerryjt,
Planlayıcı görünümünden (ana ekran > üst çubukta planlayıcı) > Sağ üst köşede üç nokta > Planlayıcıda gösterilen periyotlar.
Sadece bu sayıyı artırın ve muhtemelen kaçırdığınız AfterSchool bloğunu göreceksiniz.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Kerryjt

Daha
4 yıl 11 ay önce #8092 by Kerryjt
Yanıtlayan: Kerryjt Konu üzerine Takvim sorunu
Merhaba Bert,

Cevap için teşekkürler. Ne yazık ki bu sorunu çözmez. Nedense bunu günde maksimum 20 periyoda çıkarabilirim, diğer tüm blokları görebilir, onları açıp kapatabilirim (görünümden gizle) ve 8. periyot (Okuldan Sonra) Takvimde görünmüyor. Planner ve Schedule görünümlerinde görünür, ancak Takvim'de görünmez. Başka öneriniz var mı?

Daha
4 yıl 11 ay önce #8093 by bert
Bana birkaç ekran görüntüsü gönderebilir misin? iOS takviminden bahsediyorsanız, programınız ve planlayıcınız orada görünmeyecektir. Veriler iDoceo'da kalır

Daha
4 yıl 11 ay önce #8097 by Kerryjt
Merhaba Bert,

Hayır, iOS takvimi değil. iDoceo'daki Takvim.

Umarım bu ekran görüntüleri sorunu daha açık hale getirir. Dediğim gibi, Takvim görünümünde başka herhangi bir dönemin görünmesini sağlayabilirim, ancak 8. Dönemi (Okuldan Sonra etiketli) benim için gösteremiyorum. Bununla birlikte, benim adıma manuel olarak kopyalayıp yapıştırdıktan sonra Planner ve Schedule'da görünüyor gibi görünüyor.

Daha
4 yıl 11 ay önce #8101 by Kerryjt
Ve bu aynı tarihe sahip, herhangi bir tarihte görünmediğini göstermek için.
Ekler:

Daha
4 yıl 11 ay önce #8102 by bert
Ekran görüntüleri için teşekkürler.
Her iki ekran da tam olarak aynı bilgileri göstermelidir, kaynak tamamen aynıdır.
Lütfen takvim görünümünü açıp, 30 Mayıs'a dokunun ve gerçekte orada hiçbir şey olmadığını doğrulamak için Yr 5 müziğinden sonra boş görünen satırı seçer misiniz?
Fırsatınız varsa, bazı dönemlerin gizlenip gizlenmediğini görmek için bana iDoceo'nun ana ekranı > Ayarlar > Planlayıcı seçeneğinden bir ekran görüntüsü gönderin.

Daha
4 yıl 11 ay önce #8103 by Kerryjt
Merhaba Bert,

Doğrudan yanıtınızın üzerindeki ekran görüntüsü, tam olarak ne istediğinizi gösterir. 30 Mayıs ve Yr 5 dersinden sonraki boşluğu gösterir.

Görmeniz için tekrar buraya ekliyorum.
Ekler:

Daha
4 yıl 11 ay önce #8104 by Kerryjt
Bu, talep ettiğiniz planlayıcı görünümünün ekran görüntüsüdür. "Okul Sonrası" döneminin burada göründüğünü görebilirsiniz, ancak Takvim'de hiçbir gün görünmüyor.
Ekler:

Daha
4 yıl 11 ay önce #8106 by bert
Bu 'Planlayıcıda gösterilen dönemler' seçeneğini 10'a yükseltin ve takvim görünümünü bir kez daha deneyin.