Yarım dönem sonra 2 Hafta dizisi

Daha
7 yıl 7 ay önce #6451 by Andy Paul
Birkaç yıldır bu programa sahibim ve her zaman 2 haftamı manuel olarak çoğaltıyorum, programın neden beklediğimi yapmadığını öğrenmenin zamanının geldiğini düşündüm.

İşte problem.

1. Yılımı tatillerle kurdum, bazen 2 hafta bazen 1 hafta oluyor.

2. İlk 2 haftalık zaman çizelgemi kurdum.

3. Bu 2 haftalık döngüyü çoğaltıyorum ve yılın geri kalanına yapıştırılmasını istiyorum.

4. 1 haftalık araya ulaştığında, her şey senkronizasyondan çıkar.

Tarihleri ​​tatil olarak belirlememe rağmen yine de haftayı yazacak gibi görünüyor, tatil olduğu için göremiyorum. İşte benim örneğim:

21 Ekim bir haftalığına ayrılıyoruz, 1. haftayı yeni bitirdik, yani 31 Ekim'e döndüğümüzde 2. hafta olmalı, ama değil, 1. haftaya geri döndü.

Elbette burada bir şeyleri özlüyorum, neden bir haftalık tatilden sonra tekrar başlangıca döneceğimizi düşünelim. Paskalya tatili vb. gibi 2 haftalık bir tatilde, her şey yolundadır, çünkü 2 haftalık döngü ara verilir.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
7 yıl 7 ay önce #6452 by bert
Merhaba Andy,
Bu kopyayı sadece yeni diziyle yarım dönem sonra yapmanız gerekir. Tatiller orijinal sırayı hiçbir şekilde değiştirmez.
Program görünümünden, 1. Hafta görünür durumdayken üzerine dokunun. kopya.
'Başlangıç' tarihinizin yarıyıldan sonra başladığından emin olun ve makarna

Takvimde bunlardan herhangi birini yapmadan önce hızlı bir yedekleme önerilir.

Daha
7 yıl 7 ay önce #6453 by Andy Paul
Merhaba Bert,

Cevabınız için teşekkürler ama bunu zaten yapıyorum, sorduğum şey, ilk 2 haftalık döngüyü alıp tatiller dikkate alınarak yıl boyunca kopyalamak mümkün değil mi? Döngü yıl boyunca değişmez, bu nedenle ilk 2 haftayı bir sonraki yıl Temmuz'a kadar tekrarlayabilmelidir.

Temel olarak, tüm yılı tek seferde değil, yalnızca her yarım dönem için bir döngüyü çoğaltabileceğinizi okuyorum.

Daha
7 yıl 7 ay önce - 7 yıl 7 ay önce #6454 by bert
A/B haftalık program kriterleri her yerde aynı değildir.
iDoceo, A/B dizisini Başlangıç/Bitiş bölümünde yapılandırdığınız tarihler dahilinde varsayımlarda bulunmaz ve kopyalamaz, başka bir şey yapmaz.
Yarıyıl tarihini değiştirmek ve tekrar Yapıştır'a tıklamak 'tek seferde' değil, o kadar da zor değil!
Son düzenleme: 7 yıl 7 ay önce tarafından bert. Sebep: yazım hatası

Daha
7 yıl 7 ay önce - 7 yıl 7 ay önce #6455 by Andy Paul
5 yıllık meslek hayatımda 30 okulda öğretmenlik yaptım ve herkes bir aradan sonra kaldığı yerden devam etti, gördüğüm kadarıyla çoğu kişi bu seçeneğin varlığından faydalanacak.

Idoceo az önce gitti ve geri bildirimimde bir yıldız kaybetti :(
Son düzenleme: 7 yıl 7 ay önce tarafından Andy Paul.

Daha
7 yıl 7 ay önce #6531 by tj007
Burada Andy'ye katılıyorum. Bu, dünyayı bir fark yaratacak küçük bir seçenek. Öğretmenler tarafından kazanılan zaman, olumlu geribildirim için daha fazla zamanları olduğu anlamına gelir!