Hafta içi iki gün aynı değildir

Daha
7 yıl 9 ay önce #6406 by BayanMattoon
Hafta içi iki gün aynı değildir tarafından yaratıldı BayanMattoon
Merhaba,
Programıma nasıl gireceğim konusunda kafam çok karışık.
Bazı sınıflar için, her grubu haftada iki kez, bir kez AM'de ve bir kez PM'de görüyorum.
Bu çocuklardan bazıları hem AM hem de PM grubundadır. Bazıları sadece birinde veya diğerinde.

Diğer sınıflar için onları haftada sadece bir kez görüyorum.

Haftam aşağıdaki listeye benziyor olabilir (henüz '16-17 programım verilmedi), bu nedenle, tahmin edebileceğiniz gibi, her dersin ne zaman başlayıp ne zaman bittiğini hatırlamama yardımcı olması için iDoceo plan kitabımı kullanmayı gerçekten çok isterim. , çünkü her gün farklıdır. Öğrencilerin ana sınıflarına, kapı kapı dolaşırım.
Salı:
Bayan Smith'in am-PK sınıfı 8:40-9:10
Bay Jones'un 1. seviye sınıfı 9:20-10:10
Bay Jones'un 2. seviye sınıfı 10:15-11:05
(dört derste bir, Bay Jones'un öğrencilerini aynı anda 9:20-10:15 arası görebilirim)
bazen tatil 11:55-12:25
bazen öğle yemeği görevi, farklı bir zamanda tba
Bayan Mark'ın sınıfı 1:05-1:50
Bay Örnek'in sınıfı 1:55-2:40

Çarşamba:
Bayan Yellow'un am-PK sınıfı 8:30-9:00
Bay Red'in dersi 9:00-9:30
Bayan Blue'nun sınıfı 9:45--10:25
Bayan Smith'in pm-PK sınıfı: 12:35-1:05
Bayan Yellow'un pm-PK sınıfı: 1:20-1:50
Ortaokul: 1:55-2:55

Perşembe:
Okul Meclisi: 8:45-bilinmeyen
Bayan Purple'ın dersi 9:05-9:35 (eğer toplantı uzun sürmezse)
Bay Teal'in sınıfı 9:40-10:10

...Vb.

iDoceo'nun planlayıcı özelliklerini daha fazla kullanmak istiyorum ama zamanlama karmaşasını bir türlü aşamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
7 yıl 8 ay önce #6407 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Hafta içi iki gün aynı değildir
Merhaba Bayan Mattoon,
iDoceo, sınıflarıyla birlikte herhangi bir gün ve hafta dizisi oluşturmanıza izin verecektir, ancak bu diziler asla tekrarlanmazsa, onu iDoceo ile otomatik olarak yapılandıramazsınız.
Burada açıklanan basit haftaların yapılandırılmasıyla ilgili ayrıntıları bulacaksınız.
www.idoceo.net/index.php/en/planning-art...takvimdeki hafta
Takvim görünümünden veya doğrudan programdan yapılabilir. Bir gün/hafta/döngü düzenini takip eden sınıfları yapılandırmaya odaklanmalı ve ardından takip etmeyen sınıfları manuel olarak eklemelisiniz. Hala çözemezseniz ve ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, geri ödeme isteyebilirsiniz. burada Apple'da
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: BayanMattoon

Daha
7 yıl 8 ay önce #6409 by BayanMattoon
Yanıtlayan: BayanMattoon Konu üzerine Hafta içi iki gün aynı değildir
Teşekkürler Bert. Gönderdiğiniz url'yi ve yardım edecek birini kullandım ve Takvim alanı aracılığıyla zaman çizelgeme bazı dersleri girmeyi başardım.

Teoride, her Pazartesi bir sonraki Pazartesi ile aynı olmalıdır, vb. Ancak "dönem" için ne gireceğim konusunda biraz kafam karıştı çünkü günden güne öngörülebilir dönemler yok. Bunu, normal bir haftada karşılaştığım her sınıf, görev ve düzenli toplantı türü için bir tane olmak üzere 16 dönem oluşturarak çözdüm. Tüm bilgilerimi girmeyi bitirmedim ama süreçte eskisinden biraz daha ileri gidebildim. Yardımın için sağol!